Colliers podpořil expanzi společnosti Vermont Holding

Společnost Colliers, která patří ke špičce v poskytování diverzifikovaných profesionálních služeb v oblasti komerčních nemovitostí a správy investic, podpořila expanzi společnosti Vermont Holding, významného prodejce módy předních světových značek. V pražské ulici U Prašné brány, která se pyšní svou dlouhou historií a strategickou centrální polohou, mu pomohla vyhledat exkluzivní prostory a úspěšně vyjednat podmínky nájmu pro nový Vermont Store. S velkorysou výměrou 435 m2 a interiérem navrženým slavným italským architektonickým studiem v úzké spolupráci s majiteli Vermontu a místním týmem se tento prémiový maloobchodní prostor proměnil v exkluzivní vlajkovou loď společnosti.

Ulice U Prašné brány a celé její okolí je oblíbenou lokalitou luxusních high-endových módních značek a v posledních letech se stala domovem řady monobrandových i multibrandových prodejen,“ říká Marjan Gigov ze společnosti Colliers s tím, že vlastníci společnosti Vermont Holding měli pro svou novou vlajkovou loď konkrétní vizi a byli ochotní si na skutečně reprezentativní prostory v této prémiové oblasti počkat. Hledali místo bez kompromisu, a to se podařilo nalézt v jedinečném renesančním objektu s přímým výhledem na Prašnou bránu a na prémiovou ulici Na Příkopě. Moderní interiér prodejny navrhl slavný italský architekt a designér Marco Donati, který si zakládá na originalitě, nejkvalitnějších materiálech a propracovaných detailech.

Společnost Vermont Holding vlastní franšízy více než 15 prémiových módních značek v České republice, Maďarsku, Rakousku a na Slovensku. Mezi prémiové módní značky, které na těchto trzích zastupuje, patří například GANT, Karl Lagerfeld, DIESEL, Odd Molly, Peak Performance, Camel Active, Manuel Ritz, Trussardi, Missoni nebo Paoloni. Firma provozuje v regionu téměř 100 kamenných prodejen, z toho 43 v České republice. Tento maloobchodní prodejce zastupující světové módní značky je v České republice největším svého druhu. Nový Vermont Store v ulici U Prašné brány je pak jeho dosud největší prodejní galerií.