Do Prahy a Ostravy dorazí Huawei Demo Truck

24. – 25. září Praha a 27. září Ostrava – to jsou zastávky demonstračního vozu Huawei, který českým zákazníkům představí kompletní nabídku informačních a komunikačních řešení značky Huawei.

Společnost Huawei, přední světový dodavatel informačních a komunikačních řešení, připravila pro české zákazníky speciální prezentační akci – kamion vybavený nejmodernějšími technologiemi včetně infrastruktury pro cloud computing, úsporná datová centra či videokonferenční řešení. Tento způsob prezentace svých produktů volí Huawei na českém trhu již potřetí

V Praze zastaví kamion před hotelem Panorama na Pankráci, v Ostravě v areálu VŠB. Na zájemce, nejen z řad zákazníků a partnerů společnosti Huawei, v něm čekají inovativní technologie z portfolia Huawei, které představí odborníci na podnikové sítě, úložná zařízení či bezpečnostních řešení.

„S ohledem na rostoucí zájem o naše zařízení a celosvětově proklamovaný plán expanze v segmentu podnikových zákazníků je pro nás důležité český trh podrobně seznámit s portfoliem našich produktů, stejně jako s nejmodernějšími trendy oboru ,“ uvedl Tomáš Brouček, ředitel divize Enterprise ve společnosti Huawei, a dodal: „Koncept demonstračního kamionu se již dvakrát na našem trhu setkal s úpěchem, a proto jsme rádi, že do České republiky zavítá i letos. V předchozích letech byl zaměřen na nabídku Huawei pro telekomunikační zákazníky, letos poprvé nabídne nový obsah.“

Kamion cestuje v průběhu měsíců srpen, září a říjen po celé Evropě. Je útulně zařízen, přičemž důraz není kladen pouze na odbornou stránku, ale i na pohodlí návštěvníků. Huawei očekává, že během českého pobytu kamion navštíví 500 zákazníků.

O společnosti Huawei
Huawei je přední světový dodavatel informačních a komunikačních řešení. Založena byla v roce 1987, dnes má celosvětově více než 130 000 zaměstnanců a působí ve 140 zemích. Produkty a řešení Huawei využívá více než třetina světové populace. V České republice působí Huawei od roku 2004, zaměstnává zde přes 300 lidí. Huawei Enterprise je dodavatelem ICT řešení a služeb pro podnikový sektor: od státní a veřejné správy, přes průmyslové podniky, bankovnictví a finančnictví, až po dopravu, energetiku, utility a další oblasti. Zaměřuje se na poskytování infrastruktury, komunikačních nástrojů, produktů pro datová centra a cloud computing i průmyslových aplikací. Více informací o řešeních pro podniky naleznete na enterprise.huawei.com.