Epicor a Kodak vytvořily alianci zaměřenou na dodávku ERP řešení s plně integrovanou sadou tiskových řešení

logo_epicor_webSpolečnosti Epicor Software Corporation a Eastman Kodak Company budou dodávat ERP řešení s integrovanou sadou průmyslových tiskových řešení Kodak. Aliance obou společností pomůže uspokojit rostoucí poptávku organizací zabývajících se tiskem, publikováním, komerčním tiskem a balením po škálovatelném a flexibilním řešení podnikového řízení.

Ve spolupráci se společností Kodak a v návaznosti na své vlastní úspěchy s oborově specifickými ERP řešeními pro maloobchod, výrobu, distribuci, pohostinství a poskytovatele služeb Epicor dále rozšiřuje své zaměření na odvětví tisku, publikování a balení.
ERP řešení Epicor 9 integrované s nástroji pracovního postupu Kodak a sadou tiskového softwaru KODAK EMS budou obě společnosti prodávat pod značkou Epicor for Printing and Packaging.
„Naše spolupráce se společností Epicor na dodávkách komplexního podnikového řešení pro polygrafický průmysl využívá klíčové přednosti obou organizací,“ uvedla Dolores Kruchten, viceprezidentka společnosti Kodak a ředitelka skupiny Business Solutions and Services. „Epicor přináší více než 25 let zkušeností s vývojem, marketingem, prodejem a implementací ERP řešení, která poskytují organizacím po celém světě konkurenční výhodu. V kombinaci s naší odborností na poli integrovaných podnikových řešení pro polygrafický průmysl to vytváří všestranně výhodnou kombinaci pro nové i stávající zákazníky.“
„S vývojem digitálního tisku, zobrazování a internetu jsme byli svědky dramatických změn na poli tisku, vydavatelství a komunikací. Věříme, že hladká integrace těchto nových technologií do celkového podnikového informačního systému může zvýšit výkon a produktivitu široké řady firem v tiskovém a vydavatelském průmyslu,“ řekl předseda představenstva, generální ředitel a prezident společnosti Epicor George Klaus. „Partnerství se společností Kodak je v souladu s naší strategickou snahou rozšiřovat nabídky a přítomnost na trhu v odvětvích, která tradičně obsluhujeme, a zároveň expandovat do komplementárních odvětví. Velmi úspěšně se nám daří poskytovat podnikový software pro polygrafický a vydavatelský průmysl. Přidání řešení Kodak EMS a integrovaných funkcí pracovního toku spolu s osvědčenými postupy nám umožňuje vytvořit ještě přesvědčivější hodnotovou nabídku pro významný tržní segment.“

Řešení Epicor for Printing and Packaging
Epicor for Printing and Packaging je rozsáhlé a flexibilní ERP řešení, které kombinuje sílu oceňovaného ERP systému Epicor se špičkovými technologiemi tisku a jednotného pracovního postupu společnosti Kodak. Dává organizacím kontrolu nad obchodním provozem s pohotovým přístupem k datům a automatickými pracovními procesy, které propojují zákazníky, tiskové systémy a služby. S řešením Epicor for Printing and Packaging může organizace okamžitě určit hodnotu a ziskovost pracovních zadání, práce i zákazníků. Díky tomu může efektivněji zaměřit své zdroje na podporu udržitelného růstu podnikání.
Epicor for Printing and Packaging využívá architekturu orientovanou na služby (SOA) a middleware platformu Epicor Service Connect pro bezpečnou koordinaci pracovních postupů mezi aplikacemi Epicor i aplikacemi jiných výrobců. Řešení Epicor for Printing je tak hladce propojeno se softwarovými produkty KODAK UPFRONT, KODAK PREPS a KODAK PRINERGY:

  • KODAK UPFRONT – softwarové řešení, které standardizuje plánování výroby automatizací a digitalizací pradávného řemeslného procesu ručního skládání papíru a tvorby rozvržení.
  • KODAK PREPS – digitální nástroj pro vyřazení stránek, který má vedoucí pozici v podpoře otevřených standardů jako PDF a JDF.
  • KODAK PRINERGY – software, který automatizuje výměnu dat mezi systémy Epicor for Printing a KODAK PRINERGY Production Workflow.

Řešení Epicor for Printing and Packaging je určeno pro střední a větší organizace zabývající se tradičním a digitálním tiskem. Další informace najdete na webu společnosti Epicor pro odvětví Print and Packaging.

O společnosti Eastman Kodak Company
Jak přední světový inovátor zobrazovacích technologií pomáhá Kodak spotřebitelům, podnikům a kreativním profesionálům naplno uvolnit sílu obrazů a tisku k obohacení života běžných lidí.
Další informace najdete na webu http://www.kodak.com, můžete také sledovat naše blogy na http://www.kodak.com/go/followus.
Více než 75 milionů lidí po celém světě spravuje, sdílí a vytváří fotografické dárky online na webu KODAK Gallery – i vy se můžete připojit na adrese www.kodakgallery.com
Na trhu grafických komunikací nabízí Kodak nejširší portfolio integrovaných řešení, která pomáhají zákazníkům rozvíjet jejich podnikání. Další informace najdete na webu www.graphics.kodak.com. Fotografie a videa z obrazové knihovny Kodak si můžete stáhnout na adrese www.kodak.com/go/gcgimages.

O společnosti Epicor Software Czech
Epicor Software je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.