Epicor finalistou soutěže Stevie Awards for Sales and Customer Service 2010

logo_epicor_webEpicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, postoupil do finále čtvrtého ročníku soutěže Stevie Awards for Sales and Customer Service. Uspěl tak v konkurenci více než 500 nominovaných společností a potvrdil vysokou kvalitu svých služeb v oblasti podpory a péče o zákazníky.

„Z postupu do finále této prestižní soutěže máme velkou radost,“ prohlásil Dan Whelan, viceprezident společnosti Epicor pro oblast globální podpory. „Vysoká úroveň našich služeb a podpory je hlavním pilířem naší strategie, neboť kvalitní služby umožní našim zákazníkům maximálně zhodnotit potenciál řešení Epicor, a průběžně tak upevňovat jejich náskok před konkurencí, zvyšovat zisk a dosáhnout vedoucí pozice na trhu,“ dodal.
Zákazníkům ve více než 150 zemích světa je k dispozici divize globální podpory Epicor, která poskytuje technickou podporu 24×7 a zahrnuje centra podpory v každém hlavním zeměpisném regionu, kde je Epicor zastoupen – na americkém kontinentu, v zemích Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) a v oblastech Asie – Tichomoří. Prostřednictvím zmíněných regionálních center podpory zajišťuje Epicor podporu ve více jak dvaceti jazycích včetně angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, čínštiny a dalších jazyků.

Jedno ze tří globálních center Epicor Outsourcing poskytujících tyto služby sídlí také v Bratislavě a využívají ho zákazníci z dvaceti zemí světa. Od svého vzniku v červnu 2007 toto centrum neustále roste, a to nejen co do počtu zaměstnanců, ale i co do množství zákazniků, kteří jeho odborné služby využívají. O tom, že bratislavský tým dokáže opravdu pokrýt lokální potřeby klientů Epicor, svědčí i skutečnost, že momentálně 22-členný tým mluví 15 evropskými jazyky.

„Jmenování do pozice finalisty v soutěži o cenu Stevie Awards v kategorii Sales and Customer Service je významným úspěchem,“ uvedl Michael Gallagher, prezident Stevie Awards. „Znamená to, že nezávislí posuzovatelé z řad špiček byznysu dospěli k shodnému názoru, že jmenovaný kandidát si zaslouží mezinárodní uznání. Gratulujeme všem finalistům k jejich úspěchu a přejeme jim, aby si v soutěži dobře vedli.“
V souvislosti s jmenováním finalistou soutěže v kategorii nejlepšího týmu roku v péči o zákazníky „Customer Department of the Year“ byla společnost Epicor zařazena do veřejného hlasování o favorita v oblasti služeb zákazníkům People’s Choice Stevie Award for Favorite Customer Service které potrvá do 12. února 2010.

O ocenění Stevie Awards
Ceny Stevie Award jsou udělovány ve čtyřech soutěžích: The American Business Awards (americké podnikatelské ocenění), The International Business Awards (Mezinárodní podnikatelské ocenění), The Stevie Awards for Women in Business (ocenění Stevie Award pro podnikatelky), The Stevie Awards for Sales and Customer Service (ocenění v oblasti prodeje a služeb zákazníkům). Ceny Stevie jsou významným oceněním mimořádných výkonů v organizacích všech typů a velikostí a jsou vyznamenáním pro lidi, kteří se svojí prací stojí za jejich úspěchem. Další inofrmace o Stevie Awards se dozvíte na www.stevieawards.com.
Mezi sponzory čtvrtého ročníku soutěže Stevie Awards pro oblast Sales and Customer Service jsou vydavatelé oficiálních publikací Sales & Marketing Management (SMM) a Training magazine, sdružení Sales Association, SalesLabs a ValueSelling Associates.

O společnosti Epicor Software Czech
Epicor Software je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.