Epicor hlavním partnerem mezinárodní odborné konference SIS 2010

logo_epicor_webSpolečnost Epicor Software Czech, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, se rozhodla spojit své jméno s prestižní konferencí z oblasti moderních informačních technologií Svět informačních systémů, které se zúčastní jako hlavní partner.

Odborná konference má od samého počátku velmi vysokou odbornou úroveň a její koncepce propojení světa akademiků se světem podnikatelů se ukazuje jako velmi přínosná a efektivní. Odborníci společnosti Epicor Software Czech zde budou hovořit o aktuálních trendech na poli informačních a komunikačních technologií a možnosti jejich využití k podpoře a růstu podnikání. Mimo jiné také představí ERP řešení Epicor 9, jehož největší výhodou je právě maximální využití nejmodernějších technologií.
Systém Epicor 9 je postaven na jedinečně konfigurovatelné SOA a konceptu Web 2.0, díky čemuž poskytuje společnostem všech velikostí a typů rozsáhlou flexibilitu. Koncept Epicor Everywhere zase umožňuje podporu jakéhokoliv operačního systému od Windows až po UNIX a Linux, a zajišťuje přístup do ERP prostřednictvím desktopových aplikací typu Microsoft Office a webových prohlížečů z téměř jakéhokoliv zařízení podporujícího internetový prohlížeč, třeba z PC, PDA, iPhone, či mobilního telefonu.

Letošní ročník odborné konference, kterou pravidelně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů (CVIS), budou provázet také velké organizační změny. Po šesti letech se konference přesouvá ze svého dosavadního působiště ve Zlíně do hotelu Voroněž v Brně, a namísto tradičního jarního období se uskuteční na podzim, ve dnech 16. – 17. září 2010. Cílem těchto změn je zajistit lepší dostupnost pro všechny účastníky z České i Slovenské republiky.

O konferenci Svět informačních systémů
Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, letos poprvé ve spolupráci s brněnským vydavatelstvím CCB a Fakultou podnikatelskou při VUT v Brně. Více informací naleznete na www.svetis.cz.

O společnosti Epicor Software Czech
Epicor Software je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.