Epicor s novým Territory Managerem pro Českou republiku a Slovensko

logo_epicor_webNovým Territory Managerem společnosti Epicor pro Českou republiku a Slovensko se stal Robert Ruisl. Ve své pozici bude zodpovědný především za rozvoj vztahů se stávajícími klienty, tvorbu nových obchodních příležitostí, a posílení značky Epicor na obou trzích.

Robert Ruisl (35) absolvoval Fakultu řízení a informatiky na univerzitě v Žilině. Do společnosti Epicor přichází s rozsáhlými zkušenostmi z oblasti informačních technologií, konzultačních služeb i řízení. Svoji profesionální kariéru zahájil v roce 2000 v pojišťovně Uniqua ve Vídni, kde se zabýval vývojem a testováním softwaru. V roce 2001 se přesunul za prací do Mnichova, kde nejprve působil ve společnosti Newtec, v níž se věnoval testování softwaru pro automobilový průmysl. Poté nastoupil do společnosti Coscom, ve které zastával pozici projektového manažera a později se věnoval i vývoji na pozici Senior Software Developera. Po čtyřech letech přešel do společnosti Arztpartner, působící v oblasti zdravotnictví, kde se zabýval projektovým managementem a konzultantskou činností. V roce 2007 nastoupil na post Senior Project Managera v mnichovské pobočce společnosti YMS Group, která se specializuje na poradenské služby v oblasti vývoje a aplikace integrovaných informačních systémů. Po roce svého působení se zde ujal funkce generálního ředitele. Před příchodem do společnosti Epicor působil v HSO Süd jako Sales Manager pro oblast Německa. V této funkci měl na starost zejména rozvoj strategie a obchodních aktivit.

„Český a slovenský trh patří mezi intenzivně se rozvíjející evropské trhy, a proto zde vidím pro inovativní řešení Epicor poměrně velký potenciál. Mojí hlavní úlohou a cílem v novém působišti je ještě více posilovat přední pozici společnosti Epicor na trhu moderních ERP systémů a zároveň prohlubovat její pověst stabilního a spolehlivého partnera, který nabízí svým zákazníkům široké portfolio podnikového softwaru, jenž jim pomůže snadněji a efektivněji zvládnout složitost podnikových procesů a přitom ušetřit nemalé časové či finanční prostředky,“ uvedl Robert Ruisl, nastupující Territory Manager ve společnosti Epicor Software Czech&Slovakia, který chce mimo jiné na českém a slovenském trhu budovat a posilovat partnerskou síť.

Ve volném čase se Robert Ruisl věnuje různým sportovním disciplínám, především běhání, squashi, tenisu, v zimě lyžování. Pokud je to možné, zajde si zahrát i golf. Rád cestuje a mezi jeho oblíbené aktivity patří také obchodování na burze. Hovoří plynule slovensky, česky, německy a anglicky a domluví se i rusky.

O společnosti Epicor Software Czech
Epicor Software (nedávno spojena se společností Activant Solutions Inc.) je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým více než 30 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení lidských zdrojů (HCM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 18 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.

Následujte Epicor na Twitteru: https://twitter.com/Epicor; http://twitter.com/EpicorEMEA; http://twitter.com/Epicor_Retail.