ERP třídy BYZNYS v Nohel Garden

Společnost Nohel Garden, největší dodavatel zahradnických potřeb v České a Slovenské republice, si k podpoře a rozvoji svého podnikání vybrala informační systém třídy BYZNYS od společnosti J.K.R., která je předním českým producentem ERP řešení.

Implementační proces ERP třídy BYZNYS ve společnosti Nohel Garden trval 1,5 roku a byl rozdělen do dvou samostatných fází, které celkově ovlivnily práci 60 uživatelům na všech pracovních úrovních. Samotnému zprovoznění předcházela rozsáhlá analýza potřeb společnosti, podle čehož byly následně stanoveny úpravy přesně na míru.

Zavedením podnikového informačního systému třídy BYZNYS došlo ke kompletnímu podchycení toku obchodních dokladů, snížila se chybovost a došlo ke zjednodušení a zrychlení procesů celé společnosti.

Současně se zavedením ERP řešení BYZNYS byl do provozu uveden i systém WMS (Warehouse Management System) od společnosti Barco, která je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikovém prostředí. Společnosti J.K.R. a Barco v oblasti implementace Warehouse Management Systému SmartStock WMS nad ERP systémy třídy BYZNYS spolupracují a nabízejí tak v dané oblasti unikátní řešení, v rámci něhož dochází k plné synchronizaci a konzistenci dat.

O společnosti Nohel Garden

Firma NOHEL GARDEN byla založena v roce 1991 a v současnosti je největším dodavatelem zahrádkářských potřeb v ČR a SR. Zaměstnává cca 250 pracovníků, spolupracuje se 150 dodavateli z České republiky i ze zahraničí. Prostřednictvím vlastních regionálních skladů zásobuje zákazníky z řad specializovaných zahrádkářských prodejen, květinových síní či drogerií.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.