Filip Mejzlík řídí rozvoj obchodních příležitostí ve VIVmail.cz

Do společnosti VIVmail.cz nastoupil na pozici Business Development Managera Filip Mejzlík. Na novém postu zúročí své zkušenosti z předchozího působení v Marketingovém institutu a Institutu interní komunikace.

Filip Mejzlík (29) vystudoval fakultu provozně – ekonomickou na České zemědělské univerzitě v Praze a nyní dokončuje studium na iCollege pro podnikání v online byznysu. V minulosti pracoval v Marketingovém institutu a Institutu interní komunikace, kde měl na starosti plánování a realizaci marketingových aktivit. Později, na pozici obchodně-marketingového manažera, byl zodpovědný i za obchodní aktivity, péči o zákazníky a plánování marketingových strategií. Ve společnosti VIVmail.cz bude mít na starosti rozvoj obchodních příležitostí u středních a velkých společností včetně zvyšování povědomí o možnostech behaviorálního e-mail marketingu na trhu.

VIVmail.cz je největším specialistou na behaviorální e-mail marketing založený na špičkové technologii IBM Marketing Cloud (dříve Silverpop). Mezi zákazníky patří více než stovka společností, jako například ČEZ, ČSOB, O2, Vodafone, Conrad, Danone, Tescoma, LevneELEKTRO, EURONICS a řada dalších.
Filip Mejzlík je svobodný a ve svém volném čase se věnuje cestování a vaření. Jeho cílem ve společnosti VIVmail.cz je ukazovat firmám, jako mohou začít více vydělávat na e-mailingových kampaních.