Filter Floor – keramická terčová dlažba bez spár a pro bezbariérový přístup

loskachlos_logo_cerne_web2Keramickou terčovou dlažbu Filter Floor představila českému trhu společnost Los Kachlos, výhradní dovozce španělských obkladů a dlažeb pro Českou republiku a Slovensko. Terčová pokládka, která byla dříve doménou betonové dlažby, je nyní možná i s keramickým materiálem, který má však mnohem vyšší estetickou hodnotu. Série Filter Floor navíc potěší snadným způsobem instalace a finanční úsporou – při pokládce není nutné investovat do drahé stavební chemie, jako jsou lepidla a spárovací hmoty.

Dlažby Filter Floor nabízejí i celou řadu dalších výhod. V prvé řadě jde o možnost spádování. Pokud je povrch zvlněný nebo je nutné překonat výškový rozdíl, stačí terče, v nichž je dlažba instalována, nastavit do nakloněné roviny, a vytvořit tak bezbariérový prostor. Prostor pod dlažbou je navíc možné využít i pro vedení kabeláže, což je velmi praktické i z pohledu případné výměny nebo oprav takto uloženého vedení. Prostor pod dlažbou také poskytuje vzduchovou kapsu, díky níž dochází k eliminaci přenosu hluku z terasy do místnosti, která je uložena pod ní.

Dlaždice série Filter Floor jsou 3 cm silné a mají nosnost 1700 kg na 1 dlaždici, k dispozici jsou v rozměrech 36×36 cm a hned v několika designech – v imitacích přírodního kamene či dřeva a v industriálních šedých dezénech. K dispozici je i schodový program a speciální drenážní prvky. Díky nim je možné tuto sérii dlažeb využít i v okolí bazénů či sprch. Voda je odváděna prostorem pod dlažbou přímo do kanalizace. Díky svým maximálním protiskluzným a mrazuvzdorným vlastnostem splňuje všechny podmínky pro použití v našich zeměpisných šířkách.

O společnosti Los Kachlos
Los Kachlos je od roku 1996 jedním z největších a nejrespektovanějších českých prodejců a dovozců značkových keramických obkladů a dlažeb ze Španělska s působností na domácím a slovenském trhu. V rámci vybavení koupelen nabízí též designové výrobky sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Dále dodává dlažby pro projekty, luxusní dřevěné parkety a přírodní materiály. Provádí též stavební činnosti spojené s realizací koupelen, dlažeb v interiérech i exteriérech a na míru vyrábí kuchyně, koupelnový nábytek, skříně a jiný doplňkový sortiment. Více informací na www.loskachlos.cz.