Huawei Demo Truck projíždí Českou republikou

Kamion Huawei, vybavený nejmodernějšími technologiemi včetně infrastruktury pro cloud computing, úsporná datová centra či videokonferenční řešení, projel Prahou a míří do Ostravy.V Praze kamion po dva dny umožňoval shlédnout řešení Huawei před hotelem Panorama na Pankráci, v Ostravě zastaví v areálu VŠB. Na zájemce, nejen z řad zákazníků a partnerů společnosti Huawei, v něm čekají inovativní technologie z portfolia Huawei, které představí odborníci na podnikové sítě, úložná zařízení či bezpečnostních řešení.

Jednou z řady unikátních novinek, které kamion Huawei představuje, je inteligentní víceúčelový bankomat, který dokáže nahradit celou bankovní pobočku s neporovnatelně menšími náklady. Kromě klasických možností, jako je výběr peněz, nabízí například videohovor s bankovním poradcem, možnost uzavírání smluv včetně jejich elektronického a fyzického podepsání a díky speciální tiskárně i okamžité vystavení platební karty. První takové bankomaty již s úspěchem fungují v Číně a v brzké době by se měly dostat i na evropský trh.

O společnosti Huawei
Huawei je přední světový dodavatel informačních a komunikačních řešení. Založena byla v roce 1987, dnes má celosvětově více než 130 000 zaměstnanců a působí ve 140 zemích. Produkty a řešení Huawei využívá více než třetina světové populace. V České republice působí Huawei od roku 2004, zaměstnává zde přes 300 lidí. Huawei Enterprise je dodavatelem ICT řešení a služeb pro podnikový sektor: od státní a veřejné správy, přes průmyslové podniky, bankovnictví a finančnictví, až po dopravu, energetiku, utility a další oblasti. Zaměřuje se na poskytování infrastruktury, komunikačních nástrojů, produktů pro datová centra a cloud computing i průmyslových aplikací. Více informací o řešeních pro podniky naleznete na enterprise.huawei.com.