IDC: Kyocera je „Hlavním hráčem“ ve světě workflow řešení za rok 2016

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznámil, že byl uznán „hlavním hráčem“ (Major Player) v hodnocení společnosti IDC MarketScape: Worldwide Document Workflow Services Hardcopy 2016 – posouzení Vendor. *

IDC MarketScape hodnotil obchodní strategii několika dodavatelů, kteří se podílejí na celosvětovém trhu služeb oběhu dokumentů se zaměřením na schopnosti těchto dodavatelů poskytnout klientům vyšší hodnotu, automatizaci pracovních postupů a optimalizaci služeb. Kyocera Document Solutions analyzuje tento druh práce v rámci pracovního postupu přímo v prostředí u zákazníka, díky tomu poskytuje optimální workflow řešení pro různá průmyslová odvětví a obory. Nashromáždila odborné znalosti po celém světě tím, že poskytuje řešení, která vyhovují různým velikostem a typům zákazníků přímo v provozech, kde se zpracovávají objednávky, účetní sestavy, kde se musí data ručně zadávat a standardizovat šablony nebo systémy na konkrétní odvětví, jako je např. výroba, finance, zdravotnictví a veřejná správa.

Podle zprávy IDC MarketScape “ Kyocera využívá technologie k rozšíření svého komplexního řešení oběhu dokumentů a nabízí tak řízení vertikální expanze prostřednictvím profesionálních poradenských služeb“. Zpráva také konstatuje, že „Kyocera má velmi silné portfolio řešení a pracovala při budování obou svých vlastních technologií a podpory pro partnerská řešení“.

„Spolu s rostoucí digitalizací a globalizací čelí firmy také intenzivní konkurenci. Tím se stává zpracování a řízení dokumentů čím dál složitějším. To bude mít zásadní význam v budoucnosti jak pro zefektivnění zpracování dokumentů, tak i rozvoj obchodu,“ řekl Ryuzo Morita, ředitel společnosti Kyocera Document Solutions Inc. a Senior General manager divize strategického plánování. „Automatizace oběhu dokumentů a optimalizace služeb roste mezi podniky především v Evropě a Severní Americe, nicméně potřeby narůstají všude ve světě zejména v malých podnicích a v rámci trhu malých a středních firem. Budeme rozšiřovat naše partnerské kanály podpory služeb v různých oblastech a pokračovat ve snaze udržet vysokou spokojenost našich zákazníků. “

* IDC Worldwide MarketScape Document Workflow Services Hardcopy 2016 Vendor Assessment (září 2016, IDC # US40994416)

O IDC MarketScape
Výpočtový model IDC MarketScape je navržen tak, aby poskytl přehled o konkurenční způsobilosti dodavatele ICT (informačních a komunikačních technologií) na daném trhu. Metodika výzkumu využívá přísnou metodiku bodování na základě kvalitativních i kvantitativních kritérií, která má za následek jediné grafické znázornění polohy každého dodavatele v rámci daného trhu. IDC MarketScape poskytuje jasný rámec, ve kterém může být nabídka produktů a služeb, schopnosti a strategie a současné i budoucí faktory úspěchu na trhu IT dodavatelů smysluplně porovnány.