Internetové nákup vyvrcholí v pondělí 10. prosince

Návštěvnost internetových stránek www.kasa.cz je meziročně o třetinu vyšší a ukazuje se, že na internetu letos budou nakupovat i lidé, kteří doposud preferovali nákup v tradičních kamenných prodejnách. Hlavními důvody jsou ceny a pohodlí.

Dle zkušeností z předchozích let se dá očekávat, že nejsilnějším předvánočním prodejním dnem bude pondělí 10. prosince. Pondělí obecně je den, kdy k nákupům „zasedá“ nejvíce zákazníků. Nejvíce objednávek je pak realizováno vždy kolem 21. hodiny večer.

Letošní vánoční nákupy s sebou nesou jeden nový fenomén – lidé si více než dříve vybírají zboží na internetu a následně si je vyzvedávají osobně na prodejnách. Dokumentuje to i skutečnost, že podíl osobních odběrů při nákupech na Kasa.cz vzrostl v říjnu a v listopadu až na 60 %. Napomáhá tomu určitě i fakt, že Kasa.cz jako jeden z mála velkých internetových obchodů nevybírá za odběr v prodejně žádný poplatek.

Jasným prodejním hitem letošních Vánoc jsou na www.kasa.cz čtečky elektronických knih eReading, dále pak tablety, televizory a notebooky. V prodejnách Kasahouse jsou populární i další produkty: v Praze například autokamery (Omega OM68), v Brně kuchyňské roboty (Bosch MUM 4655), v Ostravě čističky vzduchu (Ionic Care Triton X6) a v Bratislavě fotoknihy (Bontia).

O internetovém obchodu Kasa.cz
Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. Kasa.cz již 13 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.