Janus uvádí na český trh nová multifunkční zařízení Kyocera

Dvě nová černobílá multifunkční zařízení z produkce společnosti Kyocera Document Solutions, předního světového dodavatele tiskáren a kancelářských řešení, představila na českém trhu společnost Janus. Jedná se o produkty oceňované série černobílých A3 MFP využívající unikátní a k životnímu prostředí šetrnou technologii Ecosys.

Spolehlivá multifunkční zařízení FS-6525MFP a FS-6530MFP vynikají velmi snadnou instalací a údržbou. Jejich použití je proto ideální zejména v místech, kde není okamžitě k dispozici servisní personál. Obě zařízení nabízejí funkce výhodné pro menší kanceláře produkující nízké objemy tisku, kde uživatelé ocení také jejich kompaktní rozměry. Zákazníci mohou využít i dobře známé aplikace jako fax a Mail2Me vhodné pro firemní inovační procesy. Nechybí ani skenování do emailu, což v konečném výsledku výrazně snižuje uživatelské chyby a časovou náročnost. Samozřejmostí je průvodce nastavení umožňující rychlé spuštění přístrojů a možnost zvolit si jazyk obsluhy.

Oba multifunkční stroje nově využívají technologii HyPAS, díky níž je možné zařízení plně integrovat do stávajících pracovních postupů ve firmě, a zvýšit tak produktivitu a funkčnost zařízení.V rámci této technologie je možné nahrát autorizační terminál tiskového řešení MyQ přímo do stroje, čímž odpadá složitá montáž externího hardwaru. Provozní náklady na vytištění jedné strany A4 činí pouze 0,19 Kč*, přičemž rychlost tisku A4 strany je 25/30 stran za minutu.

Nová zařízení FS-6525MFP a FS-6530MFP jsou také extrémně energeticky úsporná; mají o 18 procent nižší hodnotu TEC (typickou spotřebu energie) než jejich předchůdci. Stejně jako ostatní produkty Kyocera s technologií Ecosys jsou zařízení vybavena komponenty s dlouhou životností, které zvyšují jejich odolnost a snižují náklady na údržbu, správu a spotřební materiál. Tisková zařízení Kyocera jsou velmi šetrná k uživatelům i životnímu prostředí. Technologii Ecosys, která letos slaví 20 let od svého vzniku, společnost Kyocera neustále rozvíjí.

Výhradním dodavatelem produktů značky Kyocera na českém trhu je společnost Janus, která v letošním roce rovněž oslavila své dvacetileté jubileum.

* Uvedené ceny jsou orientační a bez DPH. Náklady na tisk jsou počítány při 6 % pokrytí.

O technologii ECOSYS
ECOSYS je unikátní inovativní technologie tisku nabízející extrémně dlouhou životnost, vysokou kvalitu tisku společně s nízkými celkovými náklady na vlastnictví a minimální dopady na životní prostředí. Tato technologie je založena na tiskových válcích z amorfního křemíku s velmi dlouhou životností. Od roku 2002, kdy došlo k fúzi společností Kyocera a Mita, je technologie ECOSYS součástí nejen laserových tiskáren, ale i multifunkčních zařízení.

O společnosti KYOCERA Document Solutions
KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností společnosti KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. Kyocera je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.