JKR získala kompetenci Gold Application Development

JKR, přední český dodavatel podnikových informačních systémů ERP, prokázala kvalitu svých produktů a služeb, technologickou vyspělost i spokojenost svých zákazníků a získala od společnosti Microsoft titul Gold Application Development, nejvyšší ocenění v rámci dané kategorie.

Součástí prokázání kvalit společnosti JKR a jejích systémů Byznys ERP pro získání kompetence bylo splnění podmínek „Customer satisfaction index“, kdy bylo nutné získat dostatečný počet bodů v oblasti hodnocení uživatelů systému a poskytnout požadovaný počet referencí pro potřeby získání dostatečné úrovně kreditního hodnocení. Informační systémy Byznys ERP splnily jednotlivé požadavky bez výhrad. Potvrzená úroveň integrace řešení společnosti JKR s produkty Microsoft a kvalita služeb i samotných systémů Byznys ERP přináší uživatelům dlouhodobě vysokou technickou kvalitu řešení i servisní služby na vysoké úrovni.

„Partnerství se společností Microsoft přináší JKR přístup k nejnovějším vývojářským nástrojům, exklusivní podpoře a integračním nástrojům. To se promítá jak do samotných produktů společnosti JKR, tak I do služeb a poskytované podpory zákazníkům a uživatelům systémů BYZNYS ERP. Udržení tohoto stupně partnerství je naším strategickým cílem I do budoucna,“ uvedl Miroslav Říha, technický ředitel JKR.