KASA.cz: Češi se více starají o své zdraví, prodej čističek vzduchu několikanásobně vzrostl

Zákazníci internetového obchodu Kasa.cz nakupují čím dál častěji domácí čističky vzduchu Ionic-CARE. Ve srovnání s předchozím rokem jde o nárůst o 167 procent, a to v České republice i na Slovensku. Není překvapením, že největší zájem o tyto produkty je především ve velkých městech, v popředí pomyslného žebříčku stojí také Ostravsko a severní Čechy.

Jak dokazují průzkumy odborníků, lidem v České republice rok od roku stále více přestává být lhostejná péče o jejich zdraví. Projevuje se to celkovou snahou o zdravý styl života, a to nejen pokud jde o jídlo a zdravou výživu, ale také v případě péče o tělo a prostředí, ve kterém žijí. U domácích čističek vzduchu Ionic-CARE už ani nelze tvrdit, že by šly nejvíce na odbyt v některém konkrétním ročním období, jak tomu bylo dříve. V současné době je lidé nakupují po celý rok. V zimě hrají roli inverze a domácí topná zařízení, na jaře prospívají alergikům, a v létě a na podzim osvěží vzduch zahlcený prachem, plísněmi a bakteriemi. Zajímavým faktem je, že účinnost čištění vzduchu přístroje Ionic-Care dosahuje až 96 procent (alergeny, pyly, plísně, mikroprach, cigaretový kouř) a přístroj také snižuje výskyt bakterií a plísní až o 85 procent. Přidanou hodnotou je doživotní záruka filtru, který není potřeba měnit.

„Předpokládáme, že počet zákazníků nakupujících naše domácí čističky vzduchu ještě vzroste. Produkt Ionic-CARE má navíc minimální provozní náklady, absolutně tichý provoz i moderní design. A protože lidé tráví čím dál více času v uzavřených prostorách, určitě uvítají čistý vzduch, ve kterém se nebudou cítit unavení a nervózní,“ konstatuje ředitelka marketingu Kasa.cz Jitka Součková.

Vzduch v uzavřených místnostech, bytech a kancelářích bývá až desetkrát toxičtější než ovzduší na ulici, a až stokrát znečištěnější než vzduch v přírodě. Může způsobovat řadu potíží počínaje bolestí hlavy přes nespavost, sníženou koncentraci, alergie, až po astma, chronická onemocnění plic nebo deprese. Součástí domácí čističky vzduchu Ionic-CARE je vestavěný generátor zdraví prospěšných vzdušných aniontů. Je vědecky prokázáno, že vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat alespoň 800 těchto záporně nabitých iontů na centimetr čtvereční. V interiérech bez čističky vzduchu však obvykle nacházíme hodnoty blízké nule.

Mezi nejprodávanější modely čističek vzduchu na Kasa.cz momentálně patří přístroj Ionic-CARE Triton X6 s ionizátorem. V nabídce je ve stříbrné a černé barvě, nyní za akční cenu 3333 Kč.

http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/1258047/ionic-care/cisticka-vzduchu-ionic-care-triton-x6-s-ionizatorem-stribrna/

O internetovém obchodu KASA.cz

Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 11 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.