KASA.cz: letošní zima zvýšila zájem o přímotopy, sauny a sněhová hrabla

Zájem zákazníků o zboží z internetového obchodu Kasa.cz letos plně kopíruje zimní počasí. Zatímco lednové mrazy přály nákupům přímotopů, termoprádla a bruslí, silné sněžení, které v půli února zasáhlo Českou republiku, podnítilo zase velký zájem o sněhová hrabla, kterých se prodalo již o 300 % více, než v loňském roce.

Velké mrazy v lednu přinesly zvýšený zájem o přímotopy a elektrická topidla, kterých se meziročně prodalo o 87 % více. Základním hlediskem při nákupech byla především nízká spotřeba a vysoký výkon. Kromě topidel výrazně rostl zájem i o infrasauny, kterých se prodalo o 188 % více než v loňském roce. Ceny modelů, které nabízí Kasa.cz, se pohybují již od 18 000 Kč a díky skladovým zásobám se zákazníci mohou saunovat již druhý den po zakoupení. Nejpopulárnější model Huyndai Costa Brava je možné nyní zakoupit za akční cenu

25 990 Kč.

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/1067605/sauny/infra-sauna-2-casti-hyundai-costabrava2/

„Někteří zákazníci se v období větších mrazů zahřívali teplejším oblečením či pohybem. Zaznamenáváme meziroční 180 % nárůst prodejů termoprádla a 76 % nárůst prodejů bruslí,“ uvedla Jitka Součková, marketingová ředitelka Kasa.cz a k únorové vysoké poptávce po shrnovačích sněhu dodává: „V nabídce máme aktuálně více než 20 typů hrabel na sníh od 7 světových výrobců. Zákazníci mohou zboží objednat z pohodlí domova a ve vybraných týdnech dokonce využít dopravy zdarma. Nejvíce letos zákazníci kupují klasické manuální hrablo Fiskars 143000 za 878 Kč, o elektrické sněhové frézy je naopak aktuálně zájem nižší než v předchozích letech.“

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/269167/fiskars/shrnovac-na-snih-fiskars-s143000/

Díky výkyvům počasí letos meziročně výrazně rostou i domácí meteostanice. Oproti předchozímu roku se jich prodalo již o 265 % více. Zajímavé přitom je, že nejpoptávanější model patří k vyšší cenové kategorii – Hyundai WSC 1908 za 1498 Kč.

http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/835748/hyundai/meteostanice-hyundai-wsc-1908-go-oranzova/

0 internetovém obchodu KASA.cz

Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 11 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.