Kasa.cz na Černém Mostě nabídne další cenovou bombu

logo-kasa-cz-1_new_webKasa.cz, přední český internetový obchod, nabídne zákazníkům své nově otevřené prodejny na Černém Mostě další produkty za výhodné ceny. Ve dnech 6. a 7. listopadu si mohou odnést notebook za pouhých 4499 Kč nebo navigaci za lákavých 999 Kč. Počet kusů tohoto lákavého zboží je omezen. Očekávat se tedy dají fronty zájemců již od časného rána, stejně jako 1. října 2010, kdy Kasa.cz v rámci slavnostního otevření prodejny nabídla zákazníkům LCD televizory za 4999 Kč. V ten den se začali zákazníci na parkovišti před prodejnou srocovat již od půl šesté ranní, kolem 8. ráno jich pak na otevření obchodu čekalo více než 100.

Novou moderní prodejnu na Černém Mostě otevřela Kasa.cz hned z několika důvodů – prvním byl růst, díky němuž již původní sídlo na Kostelecké ulici v Praze Čakovicích přestalo kapacitně vyhovovat. Druhým pak výsledky průzkumu, který si společnost Kasa.cz nechala zpracovat agenturou Factum Invenio mezi zákazníky internetových obchodů z Prahy a středních Čech. Z průzkumu jednoznačně vyplynulo, že lokální zákazníci upřednostňují vyzvednutí zakoupeného zboží na dobře dostupné pobočce a zároveň je pro ně velmi důležitá rychlost dostupnosti zboží.
Kromě moderního showroomu s desítkou výdejních pultů zákazníci nově otevřené prodejny oceňují i tzv. Kasa Drive, kde si mohou zboží vyzvednout, aniž by vystoupili ze svého vozu. Nová prodejna navíc disponuje expedičním skladem, který umožní značné zkrácení dodacích lhůt v Praze. Nejpopulárnější zboží je tedy zákazníkům k dispozici v řádu několika minut po internetovém nákupu.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 11 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.