Kasa.cz: po čem děti touží?

Hledáte vhodný vánoční dárek pro své děti či vnoučata? Pak se pohodlně usaďte k počítači a nakupte přes internet. Dárky vás vyjdou levněji, vše zařídíte bez stresu, a pokud se náhodou nestrefíte do vkusu svého potomka, máte dostatek času na výměnu nepoužitého zboží až do 31. 12. 2013. Jaké jsou letošní hity na Kasa.cz?

Pro holky

Furby Hasbro Cool – učte se anglicky hrou

Dnešní děti milují interaktivní hračky. Plyšáka Furbyho si musí každé dítě nejdřív vychovat a pak ho může naučit i anglicky. Furby totiž mluví pouze svým jazykem – furbštinou.

S Furbym se vaše dítě může dorozumět i pomocí aplikace pro iPhone, iPad či iPod touch, která obsahuje překladač z furbštiny do angličtiny a umožňuje plyšáka také virtuálně nakrmit. Kasa.cz prodává mnoho barevných variant v cenách od 1 899 Kč.

http://www.kasa.cz/furby-hasbro-cool-bily/

 

Panenka Zapf Baby Annabell – Ospalá panenka

Ospalá panenka z řady Baby Annabell začne zavírat oči, kdykoliv ji položíte. Po chvíli v postýlce usne a probudí se, až když ji zvednete. Probuzená si pak vesele brouká, stejně jako opravdové miminko. Je vhodná pro děti od 2 let a potřebuje 3 AAA baterie. Samozřejmostí je možnost panenku převlékat. Sedí jí všechny oblečky z řady Zapf pro panenky Annabell 36 cm. Na Kasa.cz zakoupíte za 902 Kč.

http://www.kasa.cz/panenka-zapf-baby-annabell-ospala-panenka/

 

Panenka Mattel Monster High 2013 – Oživlé příšerky

Série oživlých příšerek vaše děti nevyděsí, ale naopak pobaví. Každá příšerka umí něco jiného. Jedna bliká do rytmu elektrizujících zvuků, další září modře a vydává tajuplné zvuky, jiná zase zaklání hlavu a vyje na měsíc.

Vyberte vašemu dítěti tu, která ho nejvíce pobaví.

Na Kasa.cz nyní od 475 Kč.

http://www.kasa.cz/panenka-mattel-monster-high-2013-ozivla-priserka-frankie-stein/

http://www.kasa.cz/panenka-mattel-monster-high-2013-priserka-z-mesta-abbey-bominable/

 

Stavebnice Lego DUPLO Ville Domek na hraní

Třípodlažní dům ze série Lego Duplo nadchne každou malou slečnu. Má propracované vnitřní vybavení, kuchyň, koupelny i útulnou ložnici s balkónem. Dispozice se dá měnit podle nálady a vyměnit lze v domku i tapety. Stavebnice obsahuje 83 dílů, včetně 3 postaviček – maminky, tatínka a holčičky. Na Kasa.cz k dostání za 1 359 Kč.

http://www.kasa.cz/stavebnice-lego-duplo-ville-domek-na-hrani/

 

Pro kluky

RC auto Nikko VaporizR na dálkové ovládání

S tímto terénním autem mohou kluci projet každou kaluží a dokonce sněhovou závějí. Auto je na dálkové ovládání, jezdí rychlostí až 15 km za hodinu a funguje na frekvencích 27 MHz nebo 40 MH. Velkou výhodou je, že lze nabít během jediné hodiny. Nabíječka i baterie jsou součástí balení.

Kasa.cz nabízí od 1 614 Kč

http://www.kasa.cz/rc-auto-nikko-vaporizr-na-dalkove-ovladani-zelene/

 

Pistole Hasbro NERF Elite

S touto pistolí se z vašeho dítěte stane rázem elitní střelec. Střílí dvě šipky najednou, a to až do vzdálenosti 23 metrů. Pumpovací mechanismus umožní pálit nepřetržitý, dvojitý proud šipek.

Pomocí adaptéru lze připojit k pistoli NERF i další příslušenství, jako například náhradní zásobníky. Vhodné pro děti od 8 let. Na Kasa.cz za 759 Kč.

http://www.kasa.cz/pistole-hasbro-nerf-elite-strileci-2-sipky-najednou/

 

Stavebnice Lego DUPLO Ville Vláček Deluxe

Tomuto vláčku neodolají kluci ani tatínkové. Další sada z řady Lego Duplo obsahuje moderní vlak i s lokomotivou, funkční jeřáb a nakládací místo pro kameny. V sadě je také více než 160 cm kolejí, most s tunelem, nákladní auto a 3 figurky. Celá sada má 134 dílů. Na Kasa.cz nyní za 2 219 Kč.

http://www.kasa.cz/stavebnice-lego-duplo-ville-vlacek-deluxe/

 

Pro kluky i pro holky

Hrací sada Hasbro Play-Doh – Pekárna

Není plastelína jako plastelína. Nový model značky Play-doh umožní vašim dětem připravit 4 různé druhy dortíků, koláčků a dokonce i medovník. Sada obsahuje 2 klasické tuby modelíny Play-Doh, 2 tuby nové modelíny Play-Doh Plus, která umožňuje snadnější zdobení, díky měkčí konzistenci. V balení je také pekárna, kde si děti mohou své výrobky vystavit. Kasa.cz prodává za 569 Kč.

http://www.kasa.cz/hraci-sada-hasbro-play-doh-pekarna/

 

Konzole Playstation 4 (500GB)

Dlouho očekávaná herní konzole čtvrté generace je tady. Překvapí nejen novými možnostmi a zvýšeným výkonem, ale i novou herní grafikou a originálními hrami.

Novinkou je i to, že konzole není regionálně omezena. V praxi to znamená, že hry si můžete zakoupit kdekoliv ve světě. U nové verze také nebude nutné se při hraní připojit k internetu. Novou herní konzoly nabízí Kasa.cz od 10 990 Kč.

http://www.kasa.cz/predobjednavka-ps4/

 

Dětský dotykový tablet GoGEN MAX Pad 7

Není snad dítě, které by si pod stromeček nepřálo vlastní tablet. Novinka od značky Gogen v designu Maxipsa Fíka je vhodná pro malé školáky, neboť obsahuje celou řadu kvalitních výukových her a jiné zábavy. Na 7“ tabletu s operačním systémem Android si děti mohou cvičit písmenka či poznávání hodin, prohlížet fotky a videa anebo poslouchat hudbu. Je k dispozici ve čtyřech barvách – modré, zelené, oranžové a bílo-růžové – a je opatřen ochranným silikonovým pouzdrem, které je lehce omyvatelné. Samozřejmostí je rovněž rodičovská kontrola. Na Kasa.cz jej pořídíte za 2699 Kč.

http://www.kasa.cz/dotykovy-tablet-gogen-maxpad-7-b-modry/

 

Kapesní hra GoGEN MAXI HRY 150

Kompaktní kapesní konzole k hraní her se může hodit třeba na cesty. Konzole s kvalitním 2,7“ LCD displejem zahrnuje 150 klasických arkádových her. Dodává se ve čtyřech barvách – bílé, růžové, zelené a modré. Napájí se pomocí 3xAAA baterií. Na Kasa.cz zakoupíte za 599 Kč.

http://www.kasa.cz/herni-konzole-gogen-maxi-hry-150-w/

 

Mobilní telefon Samsung Galaxy Trend

Vybavený mobilní telefon umožní vašemu dítěti být v kontaktu s kamarády, poslouchat hudbu, fotografovat i vyhledávat na internetu potřebné informace. Telefon s českou lokalizací a podporou 3G má dotykový displej a předinstalované Google maps .

Kasa.cz nabízí černou a bílou variantu za 3 990 Kč.

http://www.kasa.cz/mobilni-telefon-samsung-galaxy-trend-s7560-bily/

 

Pro děti i domácí mazlíčky

Videokamera EasyPix EasyPet

S videokamerou a fotoaparátem EasyPet můžete pohlédnout na svět očima vašeho psího či kočičího miláčka. Pomocí obojku, který je součástí balení, připojíte kameru na krk vašemu miláčkovi, zapnete a pak se jen budete divit, co celý den prováděl. Kamera je vodotěsná a nárazuvzdorná.

Na Kasa.cz pořídíte za 1 290 Kč.

http://www.kasa.cz/videokamera-easypix-easypet-1422/