KASA.cz: retro frčí i v elektro

logo-kasa-cz-1_new_webRetro styl vládne šatníkům mnohých z nás již delší dobu. Vedle celých kolekcí oděvů, které připomínají časy Audrey Hepburn nebo Jacqueliny Kennedyové, přicházejí módní návrháři také s nábytkem, bytovými doplňky a dokonce i se spotřební elektronikou, která napodobuje styl zlatých padesátých či šedesátých let. Dle zpráv předního českého internetového prodejce KASA.cz zájem o tento typ spotřebičů v posledních měsících značně roste.

„Zákazníci nejčastěji poptávají lednice či sporáky, oblíbené jsou však i drobné spotřebiče, jako například rychlovarné konvice, topinkovače či kávovary. K nejpopulárnějším produktům patří kombinace ledničky s mrazničkou Gorenje RK 62358 OR v červeném provedení, která na dávné doby odkazuje pouze svým retro designem. Jedná se totiž o moderní přístroj energetické třídy A+ s automatickým odmrazováním chladničky, jenž zobrazuje aktuální teplotu na dvou digitálních displejích. Meziročně se prodej tohoto modelu zvýšil téměř o 250 %.“ říká Jitka Součková, marketingová ředitelka internetového obchodu KASA.cz, kde je nyní tento model k dostání v akci za 18 444 Kč – http://www.kasa.cz/volne-stojici-spotrebice/koupit/707734/gorenje/gorenje-rk-62358-or/.

„Navzdory vyšší ceně oproti srovnatelným výrobkům standardního designu, je mezi zákazníky dalším oblíbeným retro kouskem plynový sporák Baumatic BRC4GBL, který za uplynulých 6 měsíců zakoupilo 3x více zákazníků než v předchozím období,“ uvádí Součková. Sporák kromě fantastického vzhledu, který dodá šmrnc každé kuchyni, nabízí 5 plynových hořáků a troubu s osmi funkcemi včetně horkovzduchu a grilu.

„Hitem poslední doby jsou také kávovary Guzzanti GZ 60, které nabízíme ve čtyřech barevných variantách – černé, zlaté, červené a stříbrné. Z drobných spotřebičů se dále velkému zájmu těší elegantní hrnec stejné značky, se kterým lze vytvářet například čokoládové figurky nebo připravit zdravou svačinu ve formě ovocného fondue. O stovky procent měsíčně rovněž narůstá prodej barevných rychlovarných konvic a topinkovačů značky Goddess s designem jako vystřiženým z filmů stříbrného plátna,“ popisuje Součková.
Kávovar Guzzanti GZ 60 disponuje silným elektromagnetickým čerpadlem s tlakem 15 barů a kvalitní parní tryskou z nerezové oceli pro napěnění mléka. Zásobník vody má obsah 1 litr a je možné jej doplňovat i při provozu. Pro snadné čištění nabízí kávovar vyjímatelnou odkapávací vaničku a mřížku. Nyní jej lze na KASA.cz zakoupit se slevou 26 % za 5 949 Kč – http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/919151/guzzanti/guzzanti-gz-60-/.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.