Kasa.cz rozdá 1 000 000 Kč v dotacích na nový telefon

Přední český internetový prodejce Kasa.cz připravil speciální předvánoční akci. Zákazníkům, kteří si zakoupí nový chytrý telefon značky LG a odevzdají přitom svůj starý mobilní telefon, vyplatí dotaci až 2000 Kč. Celkem tímto způsobem vyplatí 1 000 000 Kč.

Akce se vztahuje na nákup telefonů LG G2, LG L9 II, LG L7 II, LG L5 II Dual, LG L5 II a LG L4 II a platí až do 31. prosince 2013 nebo do kompletního rozdání všech dotačních kupónů. Staré mobilní telefony Kasa.cz ekologicky zlikviduje ve spolupráci se společností Asekol.

Starý telefon lze odevzdat buď při samotném nákupu v jedné z kamenných prodejen Kasahouse, nebo v případě online nákupu jej spolu s vyplněným formulářem poslat do sídla společnosti Kasa.cz v Praze na Černém Mostě.

„Zdá se, že chytré mobilní telefony letos spolu s tablety tvoří nejčastější položku na seznamu vánočních přání. Věříme proto, že naše nabídka zákazníky zaujme,“ uvedla Andrea Čižmářová, marketingová ředitelka Kasa.cz a dodala: „V posledních dnech registrujeme silné zvýšení poptávky po těchto produktech, které si vysvětlujeme mimo jiné i nedávným umělým snížením hodnoty koruny a následnými obavami zákazníků ze zdražování.“