Kasa.cz rozšiřuje výhody pro stálé zákazníky

logo-kasa-cz-1_new_web

Věrní zákazníci internetového obchodu Kasa.cz nyní zakoupí vybrané zboží výhodněji než jednorázoví nakupující.

Umožní to zákaznický systém, který byl do provozu uveden letos na jaře za účelem lepšího sledování stavu vyřízení objednávky a možnosti aktivně zasahovat do celého procesu. Nyní přibyla další výhoda – nákup za zvýhodněné ceny. Zákazníkovi, který již dříve v eshopu Kasa.cz nakupoval a zaregistroval se, se nyní po přihlášení do zákaznické sekce zobrazí výběr zboží za zvýhodněné ceny. Když klikne na tlačítko koupit, zboží se automaticky přesune do nákupního košíku za zvýhodněnou cenu. Nákup pak zákazník dokončí již standardním způsobem.
Tuto nabídku budeme pro naše stálé zákazníky pravidelně aktualizovat a obměňovat, proto se jim vyplatí navštěvovat zákaznickou sekci co nejčastěji,“ uvedla Jitka Součková, marketingová manažerka Kasa.cz. „Našim cílem je vytvořit pro nakupující takové podmínky, aby byli motivováni se k nám vracet. Zatím se nám to daří, protože od zavedení tohoto benefitu vzrostly přístupy do zákaznické sekce o 30 procent a za týden jsme za zvýhodněné ceny prodali zboží v hodnotě 750 000 korun, čímž jsme našim stálým zákazníkům ušetřili 75 000 korun,“ dodala. Aktuálně Kasa.cz stálým zákazníkům nabízí například kombinovanou chladničku Bosch se zvýhodněním 1 300 Kč a fotoaparát za extra výhodnou cenu.
Zákazníci mohou v rámci zákaznického systému změnit fakturační údaje či místo doručení, mají možnost ovlivnit termín doručení nebo sami stornovat celou objednávku nebo některé její položky. Dále je možno jednoduše ověřit, zda již byly připsány na účet Kasa.cz jimi poukázané platby související s objednávkou, a tudíž zda se již chystá expedice zboží. Zákazník je díky novému systému o průběhu dopravy zboží plně informován a při volbě některých způsobů rozvážky zjistí dokonce i telefonní číslo na řidiče. Velkou a unikátní výhodou pro zákazníky je archiv prodejních dokladů, které je možné v případě ztráty papírových originálů kdykoliv vytisknout a použít jak v účetnictví, tak při reklamaci. Jde tedy o jakousi informační schránku, kde zákazník najde vše o svých aktuálních i minulých objednávkách.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.