KASA.cz: sněhová nadílka zvýšila zájem o sněhové frézy a hrabla

logo-kasa-cz-1_new_web

Silné sněžení, které začátkem roku zasáhlo Českou republiku, podnítilo velký zájem o sněhové frézy a hrabla. Jen během prvních dvou lednových týdnů se jich v předním českém internetovém obchodě KASA.cz prodalo o 100 % více než za celou minulou zimu. Předpovědi počasí hlásí sněžení i pro následující týdny, proto se dá očekávat další růst zájmu o tento typ zboží.

„Internetové portály, jako například KASA.cz, nabízejí zákazníkům široký sortiment zařízení k odstranění sněhu z chodníků, nájezdů či silnic. Výhodou nákupu přes internet je možnost z tepla domova zjistit, jaké zboží je aktuálně k dispozici a za jaké ceny. Odpadá nutnost vyjíždět v nepříznivém počasí ven za účelem nalezení vhodného produktu a jeho dopravení domů. Zajímavostí letos je i to, že zájem nepochází pouze z horských oblastí, ale plošně z celé republiky.“ popisuje Jitka Součková, marketingová ředitelka společnosti KASA.cz.

Internetový nákupní portál KASA.cz má v nabídce 32 typů sněžných fréz a hrabel od 7 světových výrobců. Svým zákazníkům navíc přináší přidanou hodnotu ve formě akčních slev či dopravy zdarma ve vybraných týdnech. Nejvíce letos zákazníci kupují praktické elektrické hrablo ABG VARI za 999 Kč a klasické manuální hrablo Fiskars 141000 za 554 Kč.

Od začátku ledna se zvýšil i prodej sněhových řetězů, nárůst oproti stejnému období loňského roku činí celých 200 %. Stále žádány jsou také zimní pneumatiky, které se v loňském roce touto dobou již téměř neprodávaly.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.