Kasa.cz spouští předvánoční službu Daruj bez obav

Přední český internetový prodejce Kasa.cz spouští dosud unikátní službu na českém trhu – možnost vrácení či výměny vánočního dárku, kterým se zákazníci nestrefili do vkusu obdarovaného.

Služba s příznačným názvem Daruj bez obav platí pro všechno zboží zakoupené na Kasa.cz od současnosti až do Štědrého dne. Na vrácení či výměnu zboží mají přitom zákazníci dost času až do 13. ledna 2013. Vracené zboží však nesmí být rozbalené a zákazníci jej musí vrátit i s fakturou, která prokáže, že bylo skutečně zakoupené na Kasa.cz.

Nadstandardní služby jsou pro internetový portál Kasa.cz doslova příslovečné. Jako jeden z mála obchodníků nabízí možnost odstoupení od smlouvy v prodloužené lhůtě 30 dní od zakoupení zboží, a to nejen zákazníkům z řad fyzických osob, ale i osobám právnickým. Zároveň Kasa.cz zavedla i možnost automatické výměny reklamovaného zboží za nový kus v případě, že k reklamaci dojde již do 30ti dnů od internetového nákupu. Z interních průzkumů totiž vyplynulo, že až 27 % všech závad se projeví hned v prvním měsíci užívání zboží.

„Služba Daruj bez obav je bezplatná, zákazníci musí jen dodržet stanovenou lhůtu a nerozbalené zboží dodat do některé z našich prodejen Kasahouse, které se nacházejí v Praze na Černém Mostě, v Čestlicích, v Brně a v Ostravě,“ uvedla Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz a dodala: „Očekáváme, že zákazníci tuto službu ocení, protože jim dává jistotu, že svým blízkým darují skutečně to, co je potěší.“

O internetovém obchodu Kasa.cz
Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. Kasa.cz již 13 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.