KASA.cz vyhodnocena jako nejlepší obchodní dům na internetu

logo-kasa-cz-1_new_web

Přední český internetový obchod KASA.cz obsadil v soutěži ShopRoku 2009 v kategorii Cena kvality – Obchodní domy první příčku. O prvenství eshopu KASA.cz rozhodli hlasováním a vyplněním nezávislých dotazníků sami zákazníci, kteří měli zkušenost s nákupem v hodnocených eshopech.

Cílem soutěže je najít a ocenit internetové obchody, které chápou zákazníka jako nejdůležitější prvek jejich podnikání. Soutěž pořádá společnost Miton Media a.s., provozovatel nákupního rádce Heureka.cz, který lidem radé při výběru produktů a ověřených obchodů ze všech oblastí nakupování.

„Z ocenění máme velkou radost, neboť nám potvrzuje, že všechny naše snahy o spokojenost zákazníků jsou namířeny tím správným směrem. Naším cílem je, aby byl nákup v našem eshopu co nejpohodlnější a zákazníci byli motivovaní se k nám vracet,“ uvedla Jitka Součková, marketingová manažerka KASA.cz.

Druhé místo v kategorii Cena kvality – Obchodní domy obsadila Alza.cz a třetí Nakupuj.com.