KASA.cz hlásí: zahradním hitem jsou letos živé ploty a trávníky

S příchodem prvních slunečných dnů zaznamenal přední český internetový obchod KASA.cz výrazný zájem o zahradní techniku, přičemž na prvních příčkách se pohybují nůžky na živý plot, kompostéry a travní frézy.


Za první 2 týdny měsíce dubna zaznamenal internetový obchod KASA.cz v sekci ZAHRADA celkový nárůst prodejů o 72 % oproti stejnému období v loňském roce. Zákazníci poptávají především nůžky na živé ploty (nárůst o 225 %), kompostéry (nárůst o 125 %) či travní frézy, kterých se za prvních 14 dní v dubnu prodalo o 145 % více než za celý měsíc březen.

V posledních několika letech sledujeme každoročně sílící zájem o sortiment určený pro údržbu okrasných zahrad, což připisujeme především rostoucímu počtu rodinných domů ve městech či jejich okolí. Jejich obyvatelé často tráví svůj volný čas péčí o zahradu a celkové okolí domu,“ uvedla Jitka Součková, marketingová manažerka společnosti KASA.cz.

V měsíci dubnu rovněž prudce stoupl prodej saun, a to až na sedminásobek oproti předcházejícím měsícům – resp. za prvních 14 dní v dubnu je počet prodaných saun o 133 % vyšší než celkový počet za 3 měsíce od začátku letošního roku.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.