Každoroční největší setkání odborníků Oracle se blíží

Oracle Day 2012, největší setkání odborníků, zákazníků a partnerů Oracle, letos proběhne 6. listopadu v pražském hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Účastníci budou mít možnost seznámit se s aktuálními novinkami a trendy v oblasti podnikového softwaru a hardwaru včetně oznámení z konference Oracle OpenWorld, která se konala v září v americkém San Francisku.

Na konferenci Oracle Day 2012 se návštěvníci dozvědí, jak Oracle zjednodušuje IT řešení spojením hardwaru a softwaru a nasazením nových technologií. Získají také více informací o cloudu, zpracování rozsáhlých dat, sociálních a mobilních řešeních. Budou mít možnost vyslechnout si příběhy zákazníků Oracle o úspěšné transformaci jejich podnikání. Důležitým atributem bude také možnost setkat se s odborníky Oracle a sledovat ukázky nových produktů.

Úvodní přednášku s tématem „Your Vision Engineered“, bude mít Andrew Sutherland, Senior Vice President společnosti Oracle. Po něm vystoupí Evžen Pavlovský ze společnosti Intel, který se zaměří na datová centra. Blok hlavních přednášek zakončí Jaroslav Blažek ze společnosti Accenture, jenž se bude věnovat přínosům spolupráce Oracle a Accenture. Následně se přednášky rozčlení do čtyř tématických bloků zaměřených na Big Data, datová centra, cloud a podnikové aplikace.

Platinovým partnerem konference Oracle Day 2012 je společnost Intel, partnerskou konzultační společností je Accenture, zlatými partnery setkání jsou Algotech, GEM System, Ness Technologies a OKsystem.

Podrobnosti o odborné konferenci Oracle Day2012 a bezplatná registrace jsou k dispozici na www.oracle.com/events/emea/en/oracleday2012/prague/index.html.

V minulém roce sérii konferencí Oracle Day v regionu Evropy, Blízkého Východu a Afriky (EMEA) navštívilo přes 15 500 odborníků, kteří si mohli vybrat z 820 přednášek a více než 350 řečníků.

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) vytváří hardware a software pro spolupráci v cloudu i v datových centrech. Pro více informací navštivte www.oracle.com.