Keramická pera KYOCERA na celý život

Firma JANUS představila typ na exkluzivní vánoční dárky ve formě elegantních keramických per ve stříbrném, hnědém či zlato-modrém provedení v dřevěném boxu z nové kolekce japonské společnosti KYOCERA.

Keramická kuličková pera značky KYOCERA získávají stále větší popularitu, a to jak pro své mimořádné vlastnosti, tak i vysokou estetickou hodnotu. Díky unikátním vlastnostem ušlechtilé keramiky se kulička v hrotu při psaní nikdy nezničí ani nezadrhne, jako tomu často bývá u běžných kuliček z kovu. Navíc keramická kulička nikdy nezrezaví, takže inkoustová náplň může obsahovat i přísady vody nikoliv výhradně oleje.

V neposlední řadě nabízí keramická pera mimořádný uživatelský komfort, neboť jejich lehká váha a perfektně vyvážené těžiště umožňují snadnou manipulaci. Díky tomu keramická pera KYOCERA uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Keramické produkty značky KYOCERA jsou vyrobeny z pokročilých high-tech keramických materiálů, jako je oxid hlinitý či oxid zirkoničitý. Ten je druhým nejtvrdším materiálem na světě, je chemicky inertní a neopotřebovává se. Jeho tvrdost odpovídá 8,2 mohsům na Mohsově stupnici tvrdosti (ocel má 5-6 a diamant 10). Pro své vynikající vlastnosti je tento materiál hojně využíván pro výrobu řady typů kuchyňského náčiní jako jsou nože, struhadla či škrabky, ale i pro kancelářské potřeby jako jsou nůžky či pera.

Autorizovaným dovozcem a distributorem celého sortimentu kancelářských i kuchyňských keramických produktů značky KYOCERA je firma, která tyto produkty nabízí prostřednictvím široké sítě partnerů z řad prodejců kancelářských potřeb, kuchyňských doplňků či prostřednictvím vlastního internetového obchodu www.keramickenoze.cz.

Fotografie v tiskové kvalitě:

keramicke-pero-kyocera_1

keramicke-pero-kyocera_2

keramicke-pero-kyocera_3

keramicke-pero-kyocera_4

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 ve spolupráci s Kyocera Electronic Europe. Je oficiálním autorizovaným dovozcem a distributorem tiskových řešení laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních, velkoformátových zařízení a keramických kuchyňských a kancelářských potřeb značky KYOCERA v České republice. Od roku 2007 také nabízí vlastní řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.
Více informací získáte na www.janus.cz nebo na www.keramickenoze.cz.

O společnosti KYOCERA
Japonský koncern KYOCERA, založený v roce 1959, nyní s ročním obratem v přepočtu přes 218 miliard korun, zaměstnává více než 63 000 lidí po celém světě. Zabývá se mimo jiné vývojem a výrobou elektronických zařízení, informačního vybavení, telekomunikačního vybavení, polovodičů a špičkových keramických komponent a produktů.