KvinElearning boduje v zahraničí

Společnost Kvintech sbírá se svou již třetí generací platformy pro elektronické vzdělávání KvinElearning úspěchy nejen v České republice, ale také v zahraničí. Český KvinElearning postupně poráží na francouzském trhu jeden zahraniční e-learningový systém za druhým.

Francouzský telekomunikační operátor Orange, jenž je součástí skupiny France Telecom, označil platformu Kvintechu v akceptačním řízení jako řešení, které je vhodné pro jeho infrastrukturu. Tímto krokem se otevřely dveře ke komplexnímu nasazení řešení Kvintechu ve společnosti Orange.

Úspěch a velká konkurenční výhoda třetí generace KvinElearningu spočívá především v bezpečnosti a přizpůsobivosti produktu. KvinElearning je první bezpečná platforma na výuku, protože neobsahuje na rozdíl od jiných systémů bezpečnostní díry v podobě ActiveX. Dále nabízí svým klientům „vše v jednom“, tedy nejen přípravu kurzu, studium, testování, certifikaci, ale i komunikaci s učitelem – to vše pomocí jednoho ovládání, filosofie a v jednom prostředí.

KvinElearning také jako první systém pro elektronické vzdělávání obsahuje heuristický modul dostupný pro učitele či HR manažery, který umí zjistit, kdo opravdu studuje a kdo naopak studium jen simuluje. Je to platforma, která je vhodná jak pro školské systémy, tak i pro business. Dokáže donutit uživatele opravdu studovat pomocí technologie úkolů a kontrolních listů.

E-learningové řešení Kvintechu nově podporuje vícejazykové kurzy – komunikuje několika světovými jazyky (angličtina, němčina, francouzština, ruština). Také nabízí video komunikaci přímo v základní sestavě a jako jediný systém podporuje přímo tenké klienty.

„Velmi mě těší, že české řešení slaví úspěch na západ od hranic a že naši programátoři opět ukázali, že patří mezi světovou elitu v tvorbě velkých řešení. Tento úspěch mě zvláště potěšil v době, kdy se neustále mluví o finanční krizi. Ukázalo se také, že nová moderní konstrukce LMS systému má obrovskou šanci uspět a že zvolená cesta byla správná,“ říká Pavel Ponížil, CEO společnosti Kvintech.

O společnosti Orange

Společnost Orange je klíčovou značkou skupiny France Telecom, která je jedním z největších světových telekomunikačních operátorů. France Telecom slouží více než 177 milionům zákazníků na pěti kontinentech, z nichž dvě třetiny tvoří právě zákazníci společnosti Orange. Skupina dosáhla k 30. září 2008 konsolidovaných tržeb 39,9 miliardy eur a měla 117,6 milionu mobilních zákazníků a více než 12 milionů zákazníků širokopásmového internetu (ADSL).

O společnosti Kvintech

Kvintech je technologicky a marketingově orientovanou organizací. Mezi hlavní oblasti, ve kterých se společnost Kvintech prosazuje, patří mimo jiné vývoj zakázkového softwaru, e-learning, CRM a podniková řešení. Více informací získáte na www.kvintech.cz a na www.kvinelearning.eu