Kvintech otevírá novou pobočku

Společnost Kvintech, významný dodavatel e-learningových a CRM řešení se silnou pozicí v oblasti vývoje softwaru na zakázku, otevřela počátkem listopadu ve Zlíně novou pobočku.

V případě Zlína se jedná již o třetí pobočku společnosti Kvintech. Kromě sídla v Praze má firma dále zastoupení v Brně a v Prostějově. Kvintech je ve Zlínském kraji dlouhodobě etablován, mimo jiné úzce spolupracuje s Obchodní a hospodářskou komorou Zlín a také s Univerzitou Tomáše Bati.

„Ve Zlínském kraji vidíme velký potenciál především pro e-learningová řešení, monitorovací nástroje a vývoj softwaru na zakázku. V porovnání s Prahou či zbytkem republiky se zlínsko z hlediska úrovně IT vyznačuje velkým potenciálem růstu v návaznosti na rozvoj regionu,“ říká Pavel Ponížil, generální ředitel společnosti Kvintech.

Kromě obchodního zastoupení bude ve Zlíně v brzké době působit také vývojové oddělení, které se bude věnovat práci na lokálních projektech, zároveň se však bude podílet i na úkolech v rámci celé ČR i zahraničí.

O společnosti Kvintech

Kvintech je technologicky a marketingově orientovanou organizací. Mezi hlavní oblasti, ve kterých se společnost Kvintech prosazuje, patří mimo jiné vývoj zakázkového softwaru, e-learning, CRM a podniková řešení.