Kyocera Document Solutions podporuje MS v ledním hokeji IIHF 2012

Již třetím rokem je společnost Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oficiálním sponzorem Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF a jeho partnerem pro tisk a kopírování.

Oliver Kreth, marketingový ředitel pro Evropu ve společnosti Kyocera Document Solutions, řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme již třetí rok po sobě úzce spolupracovat s Mezinárodní hokejovou federací (IIHF). Nejenže jsme oficiálním sponzorem mistrovství, ale i nadále pokračujeme ve spolupráci jako oficiální partner pro tisk a kopírování. Organizačnímu výboru poskytujeme veškeré vybavení a služby, které potřebuje pro vytištění či nakopírování téměř půl miliónu stránek dokumentů souvisejících s šampionátem.“

„Dlouhodobí sponzoři, jako Kyocera Document Solutions, těží z rostoucí popularity turnaje a zároveň jsou pilíři úspěchu Mistrovství světa IIHF. V loňském roce šampionát sledovalo více než 800 milionů televizních diváků po celém světě a odvysíláno bylo přes 3 000 hodin. To bylo pro značku Kyocera velmi přínosné, jelikož tvořila nedílnou součást televizních vstupů,“ uvedl Bruno Marty, výkonný ředitel zimních sportů společnosti Infront Sports&Media, která mistrovství organizuje.

Kyocera Document Solutions se tímto partnerstvím připojila k dalším předním značkám, které patří mezi oficiální sponzory Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2012. Mezi jinými se jedná například o AJ, Bauhaus, Boehringer Ingelheim, Henkel, Nike, Nivea for men, Oxota, Tissot, Raiffeisen International, Škoda či Zepter.

Kyocera Document Solutions také sponzoruje švédský národní hokejový tým Tre Kronor. Více informací o sponzorských aktivitách společnosti Kyocera naleznete na adrese http://www.kyoceradocumentsolutions.eu/index/about/sponsoring.html.

Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2012 probíhá od 4. do 20. května v Helsinkách a Stockholmu.

O společnosti KYOCERA Document Solutions
KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.