Kyocera na celosvětové konferenci Gartner prezentuje, jak ušetřit při práci s dokumenty

Společnost Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, je platinovým sponzorem sympozia společnosti Gartner. Představí zde svou technologii a metodologii MDS (Managed Document Services, služby správy dokumentů), která může firmám ušetřit v průměru až 30 %* jejich nákladů na tisk.

Konference Gartner Symposium/ITxpo se koná v Barceloně ve dnech 5.8. listopadu a jedná se o jedno z nejdůležitějších celosvětových setkání ředitelů z oboru informačních technologií (CIO) a dalších vyšších IT manažerů. Během čtyř dnů se zde uskuteční více než 350 workshopů, kulatých stolů, setkání s analytiky a přednášek klíčových odborníků. Účastníci se seznámí s čelními výzvami současného IT, rozšíří si odborné znalosti a získají nové zkušenosti, které jim poskytnou vhled do budoucího vývoje celého oboru.

Prezentace společnosti Kyocera je orientována na řešení MDS, které ve firmě optimalizuje proces tisku dokumentů. Strategie společnosti Kyocera je založena na pěti krocích, které identifikují aktuální náklady na výstup dokumentů ve firmách stejně jako požadavky firem. Na základě kroků Assess (zhodnocení), Design (návrh), Implement (realizace), Optimise (optimalizace) a Manage (řízení) lze objevit potenciál pro snížení nákladů a vytvořit návrh šitý na míru, s jehož pomocí dojde k nemalým úsporám. To následně vede ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy a v neposlední řadě má i příznivý dopad na životní prostředí.
Strategie MDS společnosti Kyocera přináší zákazníkům řadu výhod, včetně vylepšené správy dokumentů, snížení zátěže IT oddělení a dopadů provozu tiskáren a multifunkčních strojů na životní prostředí,“ uvádí Michael Schrick ze společnosti Kyocera Document Solutions Europe. „Řešení Kyocera MDS dokáže snížit náklady na výstup dokumentů v průměru až o 30 %. Jsme rádi, že máme možnost tento přístup představit i všem účastníkům sympozia společnosti Gartner.“

Pro více informací o sympoziu navštivte http://www.gartner.com/technology/symposium/barcelona/

* Photizo Group 2011

O společnosti KYOCERA Document Solutions
KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.