Kyocera Teaching Assistant šetří čas i peníze vzdělávacím institucím

JanusNová aplikace Teaching Assistant umožňuje každou multifunkci Kyocera s technologií HyPAS využít pro rychlou a jednoduchou přípravu, vyhodnocování a analyzování studentských testů. Opravu a ohodnocení testů je tak možné provést v řádu několika minut ihned po jejich odevzdání.

Pedagogové se tak mohou více soustředit na školní osnovy a samotné studenty, namísto časově náročného a místy i chybného ručního ohodnocování testů. V rámci komplexní analýzy výsledků je navíc možné získat různé grafy, histogramy a statistiky, na základě kterých mohou učitelé okamžitě určit slabiny studentů a následně tomu přizpůsobit další výuku.

Předností nové aplikace Teaching Assistant je také to, že byla navržena jako integrální součást multifunkčních zařízení Kyocera. Není tedy potřeba žádná instalace na server nebo propojení s počítačem. Teaching Assistant nevyžaduje ani žádné síťové připojení či jakoukoliv jinou IT podporu. Všechno je řízeno intuitivním ovládáním přímo na dotykové obrazovce multifunkčních přístrojů.

Další výhodou je, že učitelé si mohou kdykoliv vytisknout neomezený počet testovacích archů. Školy tak nemusí nakupovat drahé předtištěné listy ani žádný jiný vyhodnocovací program, což významně zvyšuje úspory. Testovací listy mohou být navíc tisknuty podle potřeby na obyčejný bílý papír, takže není třeba skladovat různé typy testovacích archů. Výsledky testů lze zasílat přímo do e-mailu, což opět šetří čas a redukuje náklady na tisk a spotřebu energie.

V současné době je aplikace Teaching Assistant k dispozici v anglické verzi.

Řešení je kompatibilní s následujícími multifunkcemi Kyocera:

• TASKalfa 2550ci*/3050ci/3550ci/4550ci/5550ci/6550ci/755Oci

• TASKalfa 3500i/4500i/5500i/6500i/8000i

• TASKalfa 300i

• FS-C2626MFP/C2526MFP*/FS-3640MFP/3540MFP*, FS-6530MFP/6525MFP*

* Vyžadují volitelnou kartu Compact Flash

O společnosti KYOCERA Document Solutions
KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutionsje dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.