KYOCERA získala ocenění „Good Design Award 2016“ pro A4 tiskárny a multifunkce

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznamuje, že nové A4 multifunkce a tiskárny ECOSYS M5526cdw, ECOSYS P5026cdw, ECOSYS M2640idw a ECOSYS P2040dw, získaly cenu Good design Award 2016, udělenou veřejně prospěšnou společností Japan Institute for design Promotion (JDP).

Všechny produkty byly oceněny za jednoduchý a kompaktní design, úsporné rozměry, nízkou hlučnost a snadnou výměnu tonerových kazet. Pozornost byla věnována konstrukci A4 multifunkcí s ohledem na jejich použití v kanceláři. Jednoduchý exteriér byl oceněn zejména díky návrhu vnějšího vzhledu, kde jsou minimalizovány výstupky na skříni stroje.

Stroje vykazují v provozu nízkou hlučnost, protože jejich pravděpodobné použití je na straně pracovního stolu v kanceláři nebo v recepci. Oceněna byla zkrácená čekací doba a tím zlepšená produktivita. Tiskárny je možné snadno přemístit díky standardní funkci bezdrátové sítě LAN. Všechny stroje je možné ovládat dálkově centrálním nástrojem pro správu, včetně nastavení pro více multifunkcí a tiskáren, což zefektivní údržbu strojů i práci zákazníků.

Ve výsledném vyhodnocení se uvádí: „Tyto výrobky se vyznačují malou konstrukcí a nízkou hlučností provozu, stejně jako provozní efektivitou a vestavěným nástrojem pro vzdálenou správu s mnoha funkcemi, včetně možnosti nastavování šarže. Skříň je kompaktní a ovládací panel je jednoduchý a snadno ovladatelný. Celkový design tiskáren, jejich provozuschopnost a snadná údržba, vše je dobře promyšleno, aby požadavky na úkoly práce s dokumenty byly splněny.“