Kyocera získala od MPSA ocenění za poskytované služby v oblasti správy dokumentů

Společnost Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala od organizace The Managed Print Services Association (MPSA) prestižní ocenění Leadership Award v kategorii OEM. Vítězové této ceny získávají velkou důvěryhodnost a dostává se jim jedinečného zviditelnění jak v rámci komunity MPSA, tak i na světovém trhu MPS (Managed Print Services).

Kyocera získala toto ocenění díky své metodologii Managed Document Services (MDS), která je silně orientovaná na zákazníka. MDS od společnosti Kyocera se kromě samotných tiskových výstupů zaměřuje zejména na celý proces správy dokumentů a jejich využití v rámci organizace. Prodejní týmy společnosti Kyocera jsou vysoce kvalifikované a díky využití ITIL postupů také schopné správně vyhodnotit tok informací uvnitř podniku.

„Velice nás těší, že MPSA potvrdila naši metodiku MDS a její osvědčen postupy jako světovou jedničku,“ uvedl Graham Cox, obchodní ředitel společnosti Kyocera Document Solutions ve Velké Británii, a dodal: „MDS metodika, flexibilní přístup a nadšení odborných týmů zaručují, že naši klienti dostanou to nejlepší řešení pro své podnikání spolu s bezkonkurenční úrovní zákaznických služeb.“

Udělování cen Leadership Award je vzrušující událostí pro celou MPS komunitu a je vyvrcholením obrovského množství práce jak pro nominované společnosti, tak pro porotu. Každý rok vítězné programy ukazují o jak dynamickou a inovativní oblast průmyslu se v případě Managed Print Services jedná,“ řekl Robert Newry, předseda komise MPSA Leadership Awards 2012.

Letošní ročník udílení cen MPSA je již čtvrtým v pořadí. Významní průmysloví hráči soutěží o získání ceny v jedné z šesti kategorií. Soutěže se mohou zúčastnit všechny společnosti nebo prodejci působící na MPS trhu. Šest soudců organizace MPSA následně vybere podniky, jejichž produkty nejvíce zohledňují osvědčené postupy MPS, provozní náklady, flexibilitu a růst, stejně jako obchodní přínosy a návratnost investice.

Výhradním dodavatelem produktů značky Kyocera na českém trhu je společnost Janus.

O společnosti KYOCERA Document Solutions
KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.