Logica na Králi Šumavy

logica_logo_new_web_finV dresech společnosti Logica, předního dodavatele IT služeb a konzultací, startovalo na letošním Králi Šumavy 30 borců. Tým složený ze zákazníků, zaměstnanců i partnerů společnosti Logica volil mezi 70 km a 105 km trasou. Nejlépe se umístili Michal Dudek, který na 70 km trase vydobyl 10. příčku, a Jakub Jícha, který na 105 km trase obsadil 13. místo. Zúčastnil se i generální ředitel společnosti Logica Štefan Szabó.

Kromě této aktivní účasti společnost Logica podpořila závody sponzoringem relaxačního stanu, kde 4 maséři po celou dobu závodu poskytovali zdarma unaveným závodníkům masáže. Celkem těchto služeb využilo přes 100 závodníků.

„Král Šumavy je pro mne osobně jedním z vrcholů cyklistického roku. Jsem rád, že stejnou vášeň z jízdy na kole sdílí i řada mých kolegů a zákazníků společnosti Logica, která již tradičně tento významný závod aktivně podporuje,“ uvedl Štefan Szabó, ředitel společnosti Logica v regionu střední a východní Evropy. „Letošní ročník proběhl ve velmi přátelské atmosféře a zároveň ve znamení úspěchu dvou z našich kolegů, kteří obsadili krásné desáté a třinácté místo. O to více se těšíme na příští rok,“ dodal.

O společnosti Logica
Logica je přední světová společnost poskytující konzultace a IT služby. Zaměstnává 39 000 lidí a k jejím zákazníkům patří největší evropské společnosti. Klientům z celého světa nabízí byznys konzultace, systémovou integraci a služby v oblasti outsourcingu. Díky správnému propojení lidí, byznysu a technologií dokáže úspěšně řešit všechny obchodní potřeby svých zákazníků. Logica je kotována na Londýnské burze cenných papírů i na burze Euronext v Amsterdamu (LSE: LOG, Euronext: LOG). Více informací najdete na www.logica.com.

Logica CEE má centrálu v Praze, pobočky v Bratislavě, Brně, Plzni a Budapešti. Realizuje projekty pro nejvýznamnější společnosti a organizace v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Logica se umístila na 4. místě v již 7. ročníku soutěže „Best Employers Česká republika 2009“ v kategorii velkých společností. Tato prestižní soutěž sleduje motivovanost zaměstnanců a jejich zájem o dění ve firmě. Logica byla jako první společnost v České republice a na Slovensku certifikována podle mezinárodních standardů ISO 9001:2000 a TickIT Issue 5.0. Logica je jednou z prvních poradenských a technologických firem na českém trhu, které se podařilo získat certifikát organizace, která dodržuje standardy šetrného chování k životnímu prostředí podle mezinárodní normy EN ISO 14001:2004. Více informací najdete na: www.logica.cz.