LOGICA zahájila spolupráci s agenturou PRCOM

Novou agenturou společnosti Logica pro oblast korporátní komunikace a Public Relations se od října 2008 stala agentura PRCOM.

Agentura zvítězila v řádném výběrovém řízení pořádaném společností Logica, přičemž zaujala především svou schopností vcítit se do potřeb klienta, kreativitou a komunikačními dovednostmi. Významným argumentem pro výběr byla i praxe mediálních konzultantů agentury PRCOM na straně médií i v korporátním prostředí.

Cílem spolupráce společnosti Logica a agentury PRCOM je především posílení značky Logica, významné světové konzultační firmy, a budování jejího profesionálního image na českém trhu.

O společnosti Logica

Logica je přední světová společnost poskytující služby v oblasti IT, která zaměstnává 39 000 lidí v 36 zemích. Svým zákazníkům poskytuje konzultační služby, systémovou integraci a služby v oblasti outsourcingu IT a firemních procesů. Více informací naleznete na www.logica.cz.

O agentuře PRCOM

PR agentura PRCOM působící na trhu Public Relations a korporátní komunikace se zaměřuje především na klienty z oblasti informačních technologií, spotřební elektroniky a lifestylu. Zkušení konzultanti, mezinárodní know-how a vysoké pracovní nasazení jsou zárukou zvládnutí každého projektu na profesionální úrovni. Více informací naleznete na www.prcom.cz.