Manuel Virzi novým ředitelem marketingu a digitální propagace v Grafton Recruitment Europe

Novým ředitelem marketingu a digitální propagace přední evropské personální agentury Grafton Recruitment se stal Manuel Virzi. Na nový post, v rámci něhož bude zodpovědný za marketingové aktivity všech 30 poboček v 7 zemích Evropy, přichází s bohatými zkušenostmi z oblasti personalistiky a digitálního marketingu. Manuel Virzi sídlí v Praze, odkud řídí jednotlivé evropské marketingové týmy, včetně českého, reprezentovaného Jitkou Součkovou.

Manuel Virzi (44) má dlouholeté zkušenosti s rozvíjením marketingových strategií a nových obchodních směrů, stejně jako s digitalizací chodu firmy v nejrůznějších dynamických odvětvích. Svou profesní kariéru zahájil v několika rychle se rozvíjejících on-line společnostech zabývajících se finančními službami (Egg.com a Binck.fr) či recruitmentem (Monster.com), kde měl na starosti marketing a obchodní činnosti.

Ve své nové pozici chce zhodnotit především své zkušenosti získané během působení v přední světové recruitingové společnosti Page Group (značky Michael Page, Page Personnel and Page Executive), kde měl na starosti marketing, komunikaci a digitální aktivity ve 27 zemích po celé kontinentální Evropě, Africe a Jižní Americe a kde zodpovídal za výsledky 90 pracovníků. K jeho hlavním úkolům v Page Group bylo vytváření nových inovativních služeb a značek, zavedení nové CRM strategie a rozvoj digitálního marketingu.

„Sociální média a digitální revoluce změnila chování spotřebitelů ve všech sférách života, stejně jako způsoby, jak získat novou práci nebo jak pro svou firmu nalézt ty nejlepší kandidáty. I v rámci společnosti Grafton Recruitment je digitalizace v plném proudu a mám radost, že se mohu podílet na jejím rozvoji,“ uvedl Manuel Virzi. „Chceme vyvinout nové digitální služby k posílení vazby mezi uchazeči a společností Grafton Recruitment, což zájemcům o práci umožní snadněji najít nové zaměstnání a vybudovat zajímavou kariéru,“ dodal.

Manuel Virzi mluví italsky, francouzsky, anglicky a španělsky a k jeho velkým zájmům se řadí cestování a různé sporty, čímž navazuje na své dřívější působení profesionálního fotbalisty v týmu AS Roma.