Marek Bělohoubek novým obchodním ředitelem Kasa.cz

Novým obchodním ředitelem předního internetového obchodu Kasa.cz se stal Marek Bělohoubek (39). V rámci své pozice bude zodpovědný za obchodní aktivity na českém, slovenském i polském trhu. Do společnosti Internet Retail, která e-shop Kasa.cz provozuje, přichází s rozsáhlými zkušenostmi s vedením obchodních činností v internetovém i kamenném retailu. Ty nyní může úspěšně zúročit – internetový portál Kasa.cz totiž zahrnuje i síť kamenných prodejen Kasahouse.

Marek Bělohoubek vystudoval průmyslovou školu strojní v Přerově. Své první profesní zkušenosti sbíral jako obchodník ve společnosti Diskont zabývající se prodejem výpočetní a kancelářské techniky. Později působil jako vedoucí maloobchodní prodejny I.F.T Progres (nyní KARAT Software), kde vedl obchodní a technický tým. Věnoval se zejména řízení nákupních a prodejních aktivit, cenotvorbě a strategii výběrových řízení. V roce 1998 nastoupil do společnosti LEVI International (nyní eD‘ system Czech) zabývající se distribucí výpočetní techniky. Nejprve zde zastával pozici obchodníka, posléze sales managera a key account managera, přičemž na starosti měl veškeré klíčové zákazníky, plnění nestandardních objednávek a získávání a zpracování informací z trhu. O rok později se stal vedoucím prodeje v brněnské pobočce LEVI International a od roku 2003 zastával pozici obchodního ředitele firmy a podílel se především na spoluvytváření strategie firmy, stanovení a plnění obchodního plánu a projektovému řízení. Jeho dalším působištěm byla společnost T.S. Bohemia, významný prodejce výpočetní techniky, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, kde zastával post výkonného ředitele.

Ve své nové pozici by Marek Bělohoubek rád posiloval přední pozici Kasa.cz na českém trhu, a to mimo jiné i zajištěním širokých skladových zásob a efektivní logistiky. Řadu inovací chystá i pro kamenné prodejny Kasahouse, kde k hlavním atributům nákupu patří rychlost, pohodlí a profesionalita.

Ve volném čase se Marek Bělohoubek věnuje převážně sportu, rád si zalyžuje nebo zahraje lední hokej, fotbal či tenis. Mezi jeho koníčky patří i rybaření.