Nákupy na KASA.cz pomáhají dětem

logo-kasa-cz-1_new_web

Největší český internetový obchodník KASA.cz již pátým rokem podporuje celonárodní sbírku České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. Celková částka věnovaná za celé období již překročila 1 milion Kč, což společnost KASA.cz řadí mezi čelní přispěvatele sbírky.

Výběr peněz pro sbírku probíhá systematicky – za každý nákup realizovaný v internetovém obchodu KASA.cz putují na pomoc dětem 3 Kč. Sbírce připadá i výtěžek z prodeje plyšových kuřat či jiných dárkových předmětů s logem kuřete, které lze přes internet koupit výhradně prostřednictvím eshopu KASA.cz. V předvánočním období KASA.cz rozšířila sortiment těchto dárků, které původně zahrnovaly jen kšiltovky a trička, i o atraktivní osušky, svačinové boxy, petangue či hrníčky. Zákazníci tedy mohou pod stromečkem udělat radost hned dvakrát – obdarují své bližní a tím i děti v tíživé životní situaci.

„Ve společnosti KASA.cz jsme našli dlouholetého spolehlivého partnera, který vedle významné finanční podpory naší sbírky přispívá k jejímu rozvoji i zajímavými nápady a inovacemi,“ uvedla Blanka Šrámková, vedoucí projektu Pomozte dětem v Nadaci rozvoje občanské společnosti.

O sbírce Pomozte dětem
Dlouhodobou celonárodní sbírku Pomozte dětem společně organizují Česká televize a Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS; www.nros.cz) s cílem přispívat ke zvyšování kvality života ohrožených a znevýhodněných dětí, ke kultivaci dárcovství, posilování společenské odpovědnosti firem a k rozvoji dobrovolnictví. 116 miliónů Kč veřejnost věnovala za 10 let na sbírkové konto Pomozte dětem!. NROS je poskytla prostřednictvím veřejných výběrových řízení jako přímou pomoc na zvýšení kvality života 143 000 dětí v celém Česku. Více informací naleznete na www.pomoztedetem.cz .

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.