Neit Consulting partnerem roku společnosti Oracle

oracleNeit Consulting, přední dodavatel řešení pro Business Intelligence (BI) a Corporate Performance Management (CPM), byl vyhlášen partnerem roku společnosti Oracle v oblasti aplikačních řešení. Ocenění bylo uděleno na základě vynikajících obchodních výsledků v obchodním roce 2010.

Neit Consulting se dlouhodobě orientuje na dodávky řešení založených právě na platformě Oracle a disponuje rozsáhlým týmem certifikovaných expertů. V obchodním roce 2010 Neit Consulting na technologiích Oracle realizoval projekty pro celou řadu zákazníků, například manažerský reporting pro Home Credit International, datový sklad pro retailový řetězec Žabka nebo finanční plánování pro společnost Bochemie, výrobce prostředků péče o domácnost.

„Oracle je pro nás klíčovým partnerem a jsme rádi, že naše úsilí o stálé zvyšování odborných kompetencí je pozitivně vnímáno nejen našimi zákazníky, ale i odborníky společnosti Oracle,“ řekl Radek Vojta, ředitel společnosti Neit Consulting.

„Neit Consulting patří mezi naše nejúspěšnější partnery jak v oblasti business intelligence, tak v oblasti CPM řešení. S prodejem a implementacemi našich produktů má Neit mnohaleté zkušenosti a své kompetence neustále posiluje. Spolupráce s tímto partnerem si velmi ceníme a těšíme se na další společné projekty,“ potvrdila Martina Horná, Alliances & Channel manažerka společnosti Oracle Czech.

O společnosti Neit Consulting
Neit Consulting je přední dodavatel řešení business intelligence a corporate performance management na technologické a aplikační platformě Oracle. Další informace na www.neit.cz.

O společnosti Oracle
Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) celosvětově dodává nejucelenější, nejotevřenější a nejlépe integrované podnikové softwarové a hardwarové systémy. Další informace o společnosti Oracle najdete na www.oracle.com.