Nejnovější řada tiskáren a multifunkcí Kyocera pro chytré kanceláře

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvedla na trh multifunkční zařízení ECOSYS M5526cdw a tiskárnu ECOSYS P5026cdw, které mají za cíl obohatit chytré kanceláře zařízením vybaveným Wi-Fi připojením s rozšířenou funkcionalitou.

Tyto kompaktní tiskárny a multifunkční zařízení jsou určeny jak pro malé pracovní skupiny, tak i pro domácí uživatele. Nabízejí inovativní technologii toneru, vysoké rozlišení tisku, komponenty s dlouhou životností a bezkonkurenčně nízké náklady na vytištěnou stránku. V nových strojích se spojují typické vlastnosti a kvalita produktů řady ECOSYS.

Řada M5526cdw poskytuje díky vysokému rozlišení 1200 dpi vysokou kvalitu tisku, která je potřebná pro profesionální dokumenty s důrazem na kvalitní barevný výstup. Díky nové technologii toneru je barevné spektrum rozšířené a vytváří tak živé a výrazné barvy.
Stejně jako u všech produktů řady ECOSYS, zahrnuje tato nová řada komponenty s dlouhou životností, které šetří jak náklady na tisk, tak i životní prostředí.
Wi-Fi je integrována standardně spolu s podporou všech běžných mobilních tiskových aplikací včetně Apple AirPrint®, Mopria a Google Cloud Print. Tato řada zahrnuje aplikaci pro mobilní tisk, mobilní skenování a pokročilé tiskové úlohy.

Mezi další funkce patří duální skenování, předinstalované tonery a intuitivní 4,3 palcový ovládací panel.

„Tato zařízení mohou být přizpůsobena tak, aby vyhovovala různým pracovním prostředím,“ říká Georgi Grigorov. „Koncoví uživatelé ocení vynikající kvalitu barevného výstupu a mobilní možnosti konektivity naší nové řady, zatímco naši prodejci budou těžit ze spolehlivosti a malých rozměrů zařízení, které zjednodušují servis i logistiku.“