Ness rozšiřuje své expertní služby o řešení Xpertdoc

Ness Czech, přední český systémový integrátor, uzavřel partnerství se společností Xpertdoc, globálním lídrem v oblasti řešení pro generování a automatizaci dokumentů.

Xpertdoc se soustředí na to, aby umožnil organizacím digitální transformaci procesů zaměřených na tvorbu dokumentů a usnadnit práci uživatelům. Řešení Xpertdoc zjednodušují, optimalizují, zrychlují a automatizují vytváření dokumentů, jejich generování, správu, doručování, ukládání nebo elektronické podepisování. Všechny tyto procesy lze přitom snadno řídit pomocí přednastavených pravidel a parametrů.

„Řešení Xpertdoc pomáhají získávat obchodně využitelná data z různých zdrojů, například ze systémů CRM pro správu personalizované komunikace se zákazníky. Xpertdoc má silnou pozici u zákazníků, kteří využívají služby Salesforce a Microsoft Dynamics/Dynamics 365. Zde hraje významnou roli také Ness Czech, když jako konzultační firma pomáhá tato řešení implementovat,“ přibližuje Ondřej Axmann, Vice President pro finanční sektor ve společnosti Ness Czech.

Xpertdoc nabízí svá řešení pro firmy působící ve všech odvětvích podnikání, od výroby po finanční sektor, k zákazníkům patří malé i velké mezinárodní společnosti, neziskový sektor i státní správa. Ústředí společnosti sídlící v Kanadě má zákazníky po celém světě. Jsou mezi nimi například Metro Bank, Otis, Paccar, Husky, Standard & Poor’s a stovky dalších.

Oproti konkurenci podporují řešení Xpertdoc možnost práce s více jazyky v rámci jedné šablony dokumentu, konfiguraci komplexních obchodních pravidel, integraci dat a obrázků z více entit v rámci CRM systému i z externích zdrojů jako jsou SharePoint a FTP. Řešení dokáží generovat komplexní grafy a čárové kódy, vyžadují minimální IT podporu a jejich používání je velmi snadné.

Xpertdoc si zvolil Ness jako vůbec prvního dodavatele v ČR a SR. „Hledali jsme spolehlivého partnera se solidním renomé, čemuž odpovídala volba Ness Czech, významné poradenské firmy v oblasti informačních technologií v regionu. Xpertdoc a Ness Czech budou společně zákazníkům pomáhat dosáhnout digitální transformace,“ říká Anthony Mansour, Business Development Partner ve společnosti Xpertdoc.

O Xpertdoc

Xpertdoc, značka Experlogixu, je celosvětovým lídrem v oblasti řešení pro generování a automatizaci dokumentů. Jejím posláním je umožnit organizacím digitálně transformovat procesy zaměřené na dokumenty a posílit postavení podnikových uživatelů tím, že zjednoduší, optimalizuje a automatizuje vytváření, generování, správu, doručování, ukládání a elektronické podepisování lepších dokumentů, a to rychleji. Navštivte www.xpertdoc.com a dozvíte se více.