Nezávislá laboratoř BERTL ocenila novou řadu multifunkcí Kyocera TASKalfa

Prestižní ocenění „Best office Line of the Year“ od renomované testovací laboratoře Business Equipment Research & Test Laboratories (BERTL), která se věnuje nezávislému hodnocení a srovnávacím analýzám digitálních tiskových systémů a řešení pro správu tisku, získala pro svou nedávno uvedenou řadu multifunkčních zařízení TASKalfa společnost Kyocera Document Solutions.

Mezi ohodnocená zařízení patří řada šesti barevných multifunkcí Kyocera: TASKalfa 7550ci, TASKalfa 6550ci, TASKalfa 5550ci, TASKalfa 4550ci, TASKalfa 3550ci a TASKalfa 3050ci; a řada pěti černobílých zařízení: TASKalfa 8000i, TASKalfa 6500i, TASKalfa 5500i, TASKalfa 4500i a TASKalfa 3500i. Tato zařízení obstála v konkurenci několika stovek testovaných multifunkčních zařízení a vysoce je překonala jak v oblasti nastavení a tisku, tak i na poli kopírování a skenování.

„Nejnovější tisková zařízení Kyocera TASKalfa jsou velmi snadno ovladatelná a intuitivní. Díky vysoké spolehlivosti a dlouhé životnosti poskytují vynikající výkon, který převyšuje ostatní produkty testované laboratoří BERTL,“ řekl Art Wynne, prezident společnosti BERTL. Odborníci BERTL dále vysoce hodnotili inovativní technologii HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), kterou jsou zařízení Kyocera TASKalfa vybavena a která umožňují integrovat zařízení Kyocera do stávajících pracovních postupů ve firmě, a zvýšit tak produktivitu a funkčnost zařízení.

„Kyocera zvyšuje průmyslové standardy se všemi svými produkty. Získání ceny „Best office Line of the Year“ od BERTLu pro naši hlavní řadu multifunkčních zařízení TASKalfa je výsledkem našeho trvalého závazku směřovat k dokonalosti,“ uvedl Oliver Kreth, marketingový ředitel pro Evropu ve společnosti Kyocera Document Solutions.

BERTL kombinuje své komplexní znalosti tiskového prostředí, zkušenosti dodavatelů a zpětnou vazbu od zákazníků, kteří si tiskové produkty zakoupili. Na základě těchto vstupů pak dokáže správně ohodnotit kvalitu jednotlivých zařízení. Rychlost tisku a kopírování je důležitá, ale sada funkcí, spolehlivost a výkon hrají při rozhodování, které produkty si ocenění „BERTL’s Best“ zaslouží, klíčovou roli. Pro stanovení toho, které produkty vyčnívají nad konkurencí, BERTL zkoumá například nástroje pro správu sítě, výkon při tisku a kopírování, kvalitu obrazu, návratnost investice, konkurenční výhody, dostupnost, design a kvalitu konstrukce, standardní funkce, modularitu designu a možnosti upgradu, instalaci a několik dalších kategorií.

O společnosti BERTL

Společnost BERTL (Business Equipment Research & Test Laboratoriem, Inc.) se již přes patnáct let věnuje nezávislému hodnocení a srovnávacím analýzám digitálních tiskových systémů a řešení pro správu tisku. Zprávy, výzkumy spokojenosti zákazníků, ocenění a hodnocení produktů provádí výhradně na vlastní náklady. Nepřipouští žádný vliv výrobců na testování jejich produktů a své názory staví na kombinaci podrobné analýzy a hodnocení spokojenosti zákazníků. Více informací naleznete na www.bertl.com.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.
KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 aod svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.