Nová generace mozaiky ozvláštní váš interiér

loskachlos_logo_cerne_web2Společnost Los Kachlos uvedla na český trh španělskou designovou novinku – sérii mozaik z dílny předního producenta keramických obkladů a dlažeb VENIS. Nové mozaiky jsou unikátní svými miniaturními dílky, díky nimž působí velmi kompaktním dojmem. Dílky jsou poskládány do mřížek o velikosti 20 x 33 cm a lepí se tak, aby mezi nimi nevznikaly žádné spáry, a mozaika tím vytvořila jednolitou vrstvu.

Mozaiky jsou buď poskládány z dílků tří různých odstínů jednoho tónu, nebo jsou složeny z tenkých svislých proužků tří různých, vzájemně se doplňujících barev. Jejich efektní vzhled vynikne především tam, kde je hodně světla a jsou-li použity na větší ploše.

Minimozaiky je vhodné kombinovat s velkoplošnými kalibrovanými obklady a dlažbami, které umožňují pokládku bez spár a svou jednolitostí tvoří k mozaikám příjemný kontrast. Jejich duhový efekt vynikne také v kombinaci čistými bílými obklady.

Minimozaiky jsou vhodné nejen do koupelen, ale i jako dekorace do obytných místností. Své místo mají jak v moderním interiéru, tak i v interiérech odkazujících na secesi či další zdobné historizující styly.

Minimosaic Red

Sidney Dark

O společnosti Los Kachlos
Los Kachlos je od roku 1996 největším českým prodejcem a dovozcem značkových keramických obkladů a dlažeb ze Španělska s působností na domácím, slovenském trhu. V rámci vybavení koupelen nabízí kvalitní značky sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Dále provádí stavební činnosti spojené s realizací koupelen a na míru vyrábí kuchyně, koupelnový nábytek, skříně a jiný doplňkový sortiment. Více informací na www.loskachlos.cz.