Nová verze ERP systému Epicor iScala vylepšuje podporu mobility

Společnost Epicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro organizace z oblasti výroby, distribuce, prodeje a služeb, oznamuje nejnovější vydání svého systému Epicor® iScala. Verze 3.0 tohoto systému pro plánování podnikových zdrojů (ERP) přináší integraci s architekturou Epicor ICE. Zákazníci tím získávají k dispozici systém, který ve své kategorii představuje špičku a přináší jim technologie příští generace.

„Nová verze systému Epicor iScala znamená významnou inovaci. Vylepšen byl výkon systému i jeho stabilita. Dlouhodobá podpora nejnovějších technologií pak zákazníkům umožní získat z našeho řešení ještě větší obchodní hodnotu,” uvedl Robert Sinfield, senior manager produktového marketingu ve společnosti Epicor.

Rychlá návratnost investic

Moderní platforma Epicor ICE je již k dispozici v následujícím podnikovém softwaru společnosti Epicor: Epicor ERP, Epicor Prophet 21 a Epicor Eclipse. Nyní se stala součástí i nové verze systému Epicor iScala, kam přináší podporu pro Microsoft® SQL Server 2012. Platforma Epicor ICE rozšiřuje také podporu pro mobilní technologie a přístupnost podnikových aplikací a možnosti interakcí mezi nimi. Řešení Epicor iScala je postaveno na architektuře založené na standardech, která nabízí levnou integraci podnikových procesů a vysoký výkon. Nová verze zvýší produktivitu uživatelů, a umožňuje tak rychlou návratnost investic (ROI).

Platforma Epicor ICE funguje jako konektor mezi podnikovými aplikacemi a jejich vývojovým prostředím. Zákazníci získají přístup k nejnovějším aplikacím i technologiím a přitom budou moci dále využívat bohatou funkčnost ERP systému Epicor iScala. Epicor ICE nabízí např. následující komponenty:

– Nástroj umožňující získat jediným kliknutím myši přístup k tabulkám dat v systému Epicor iScala a tato data jednoduše pouhým přetažením myší (drag-and-drop) namapovat do jiných aplikací.

– Panely umožňující snadný přístup k aktualizovaným informacím v systému Epicor iScala podle preferencí jednotlivých uživatelů. Informace lze zobrazovat na chytrých telefonech, tabletech, respektive jakémkoliv zařízení s webovým prohlížečem. K dispozici je přístup k nejnovějším datům i možnost jejich aktualizace bez ohledu na to, zda uživatelé pracují v podniku nebo vzdáleně.

– Vylepšené vyhledávání informací napříč celým systémem Epicor iScala.

 

„Řešení Epicor ICE/iScala umožňuje zákazníkům reagovat na trendy měnící současné podnikání, jako je mobilita, software jako služba (SaaS) a zpracování velkých objemů dat (big data),“ komentuje Erik Johnson, viceprezident pro technologickou strategii ve společnosti Epicor. „Platforma Epicor ICE umožňuje uživatelům komfortnější práci s ERP systémem a také lepší dostupnost dat z ERP systému pro další analýzy.“

Společnost Epicor chápe, že podniky jsou pod neustálým tlakem, potřebují vyvíjet nové obchodní modely a zůstat dlouhodobě konkurenceschopné. Na základě konzultací se zákazníky byla proto v nové verzi ERP systému Epicor iScala vylepšena podpora pro poprodejní služby, prodej, pronájem zařízení, leasing i řízení projektů. Mobilní platforma Epicor umožňuje firmám být v ještě těsnějším kontaktu se zákazníky, neustálý a jednoduchý přístup ke kritickým obchodním informacím pak znamená lepší podporu pro rozhodování – kdykoliv a kdekoliv. Terénní pracovníci mohou využívat řady mobilních zařízení, pracovat v režimu on-line i off-line.

Řešení Epicor iScala je aktuálně k dispozici ve 105 zemích a tento počet neustále narůstá.