Nové vedení Kasa.cz

kasa.cz_new_logo_webNovým ředitelem společnosti Internet Retail, která provozuje osm významných českých a slovenských internetových obchodů, mimo jiné i Kasa.cz a Hej.sk, se stal Tomáš Machalínek (43). Jeho cílem je větší integrace společnosti Internet Retail do mateřské firmy HP Tronic, což zákazníkům přinese další rozšíření sortimentu a služeb. Na pozici ředitele nahradil Tomáše Richtera, který Internet Retail úspěšně vedl necelé 4 roky a za jehož působení se Kasa.cz dostala na přední příčky internetových obchodů v České republice. Novou ředitelkou marketingu společnosti Internet Retail byla zároveň jmenovaná Andrea Čižmářová Zavadilová (34).

Tomáš Machalínek vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor Technická kybernetika. Do společnosti HP Tronic nastoupil již během studií v roce 1991. Nejdříve zde působil jako brigádník, po absolutoriu školy se pak práci začal věnovat naplno, přičemž si vyzkoušel celou řadu pozic – maloobchodní prodej, nákup i kreativní činnost v divizi věnující se tvorbě a přípravě online projektů společnosti HP Tronic. Od roku 2001 vedl Tomáš Machalínek dvanáctičlenný tým a řídil internetový obchod eProton.cz. Zároveň stojí za současnou podobou internetového obchodu Euronics.cz, jehož provoz také řídil.

Ve své nové pozici chce Tomáš Machalínek prohloubit integraci společnosti Internet Retail do firmy HP Tronic, díky čemuž budou moci internetové obchody této skupiny ještě více posilovat svou pozici a zkvalitňovat a rozšiřovat svou nabídku. „K našim hlavním prioritám patří rychlost obsluhy zákazníků, proto chceme nadále inovovat naše služby a rozšiřovat skladové zásoby,“ uvedl Tomáš Machalínek a dodal: „V centru zájmu zůstanou i naše kamenné prodejny Kasahouse a Hejhouse, které jsou u našich zákazníků stále populárnější, a proto je jistě potěší, že i zde již brzy najdou řadu novinek, které ještě zjednoduší a urychlí odbavení jejich nákupů.“

Tomáš Machalínek se ve chvílích volna věnuje bikingu a běhání, baví ho též lyžování, hraní squashe či rafting.

Spolu s Tomášem Machalínkem byla jmenována i nová ředitelka marketingu společnosti Internet Retail. Stala se jí Andrea Čižmářová Zavadilová, která dosud působila ve společnosti HP Tronic ve funkci marketingové manažerky sítě prodejen Euronics ČR, v rámci níž měla na starost mimo jiné tvorbu marketingových plánů internetového obchodu, návrh plánů podpory prodeje a marketingových akcí, komunikaci s obchodními partnery nebo vedení samostatných projektů.

Andrea Čižmářová Zavadilová je absolventkou oboru Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Ve společnosti HP Tronic začala pracovat roku 2000 jako vedoucí reklamního oddělení. Ve volném čase ráda sportuje, věnuje se triatlonu a energii čerpá cvičením jógy. Svůj život si nedovede představit bez hudby a tance.

O internetovém obchodu Kasa.cz
Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. Kasa.cz již 13 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.