Nový design – snazší nakupování

obchodni-dum.cz_web3

Stránky oblíbeného internetového prodejce spotřební elektroniky Obchodní-dům.cz se od dnešního dne ponesou ve znamení modernějšího designu a inovované struktury. Pro zákazníky tyto změny představují značné ulehčení výběru i nákupu zvoleného zboží.

„Tou nejvýznamnější změnou je užší propojení webových stránek se skladovým systémem, což znamená rychlejší přísun aktuálnějších informací o skladové dostupnosti zboží. Zákazník kdykoli jednoduše zjistí, kdy bude zboží připraveno k distribuci,“ objasnil výhody nového systému Petr Šebek, ředitel portálu Obchodní-dům.cz.

Další nespornou výhodou nových stránek Obchodní-dům.cz je i intuitivní vyhledávání. Každá sekce je členěna podle velikosti a použití zboží, díky čemuž se zákazník v nabídce lehce zorientuje. K jednodušší navigaci a výběru z nabídky zboží přispívá i zdvojnásobené zobrazení základních sekcí a zredukování informací na úvodní stránce.

Informace o jednotlivých produktech jsou zároveň doplněny podrobnějšími informacemi. V detailu produktu naleznou nakupující i odkazy na příslušné servisy a na české a slovenské návody (příp. i na návody v jiných jazycích).

Moderní design doplňuje i nové logo se zachovaným symbolem motýla, který představuje lehkost nakupování na internetu.

Věřím, že s novým designem a přehlednější strukturou našich webových stránek ulehčíme nakupování současným i budoucím zákazníkům, a přispějeme tím k celkovému zkvalitnění služeb, které Obchodní-dům.cz poskytuje,“ dodal Petr Šebek.

O internetovém obchodu Obchodní-dům.cz
Internetové nákupní centrum Obchodní-dům.cz v ČR působí již od roku 1998 a soustředí se zejména na prodej domácích spotřebičů a elektroniky. Zákazníci mohou využívat rozšířené služby včetně komfortního doručení a profesionálního poradenství. Pro další informace navštivte www.obchodni-dum.cz.