Obchodní-dům.cz rozšiřuje počet výdejních míst

obchodni-dum.cz_web3

Zboží zakoupené v internetovém nákupním centru Obchodní-dům.cz můžou zákazníci osobně vyzvednout již na šesti místech. Obchodní.dům.cz tak vychází vstříc zákazníkům, kteří mají obavy z nákupu na internetu, protože si zvolené zboží nemohou předem prohlédnout.

Vedle původních výdejních míst v Praze, Brně a Mladé Boleslavi nyní provozovny přibyly i v Týništi nad Orlicí, ve Zlíně a v Plané nad Lužnicí. Výdejny jsou označeny logem HDS, což je partnerská společnost portálu Obchodní-dům.cz zajišťující dopravní služby s řadou nadstandardních možností, jako je například komfortní doprava, v rámci níž je zákazníkům zboží dopraveno až na místo určení a za asistence řidiče i vybaleno a zkontrolováno.
Přesné adresy výdejních míst včetně situačních mapek je možno nalézt zde: http://www.obchodni-dum.cz/help.phtml/kontakty-na-provozovatele-serveru-obchodni-dum-cz/

„V budoucnu chystáme zprovoznit ještě další výdejní místa, aby možnost osobního odběru zboží mělo co nejvíce našich zákazníků, kteří jsou rozeseti po celé České republice,“ uvedl Petr Šebek, ředitel portálu Obchodní-dům.cz. „Věříme, že tímto krokem přilákáme i ty zákazníky, kteří doposud nákupy na internetu odmítali, a tím si uzavřeli cestu četným výhodám, které internet nabízí,“ dodal.

O internetovém obchodu Obchodní-dům.cz
Internetové nákupní centrum Obchodní-dům.cz v ČR působí již od roku 1998 a soustředí se zejména na prodej domácích spotřebičů a elektroniky. Zákazníci mohou využívat rozšířené služby včetně komfortního doručení a profesionálního poradenství. Pro další informace navštivte www.obchodni-dum.cz.