OKI rozšiřuje nabídku barevných multifunkčních tiskáren o cenově dostupnější LED modely

Nové multifunkce OKI MC332dn, MC342dn a MC342dnw patří mezi všestranné a ekonomické modely s vysokou kapacitou tonerů a rychlým oboustranným tiskem, kopírováním a skenováním. S cenou od 7 290 Kč bez DPH patří do vstupního segmentu kancelářských modelů, přičemž v ceně je zahrnuta tříletá záruka.

Všechny tři nově uvedené modely formátu A4 tisknou rychlostí 22 str./min černobíle a 20 str./min barevně při rozlišení 1 200 x 600 dpi. První vytištěná strana 8,5 s černobíle a 9 s barevně, první kopie 12 s černobíle a 14 s barevně. Multifunkce jsou vybaveny plochým LED skenerem se spolehlivým reverzním podavačem papíru s kapacitou 50 listů.

Díky kombinaci 3,5” grafického displeje, funkčních tlačítek pro volbu jedním stisknutím a jednoduchého systému nabídek jsou modely řady OKI MC300 uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné. Standardně jsou vybaveny automatickým oboustranným tiskem, skenováním a kopírováním, nechybí jim ani síťové rozhraní pro integraci do počítačové sítě. Model OKI MC342dn navíc disponuje faxem a OKI MC342dnw kromě toho nabízí i připojení přes bezdrátovou Wi-Fi síť, které ocení zejména v menších firmách a kancelářích.

Předpokládané využití uvedených modelů pro malé pracovní skupiny je okolo 100 vytištěných stran denně. Tiskárny obsahují zásobník na 250 listů a víceúčelový na 100 listů. Kapacity tonerových náplní vystačí na vytištění 2 200 stran černobíle a 1 500 stran barevně. Spotřeba v režimu hlubokého spánku je nižší než 1,2 W (MC332), resp. méně než 1,5 W (MC342).

Mimořádně spolehlivá digitální technologie LED má méně pohyblivých součástí než laserový tisk, což přináší menší opotřebení a výjimečnou spolehlivost. To, spolu s odolnými součástmi zařízení a robustním moderním designem, umožňuje poskytovat standardně tříletou záruku i pro firemní zákazníky. K vysoké kvalitě barevného tisku přispívá technologie High Definition Color. Na zařízeních OKI řady MC300 lze tisknout také vizitky, reklamní transparenty až 132 cm dlouhé, letáky, prezentace, příručky, štítky na disky CD/DVD a další materiály v profesionální kvalitě do gramáže 220 g/m2.

OKI nabízí ke svým zařízením ke stažení z webu sadu softwarových nástrojů, které tiskárně přidávají další funkce, usnadňují její ovládání a zvyšují efektivitu při práci:

  • PrintSuperVision – pro správu a řízení síťových tiskáren a multifunkčních zařízení,
  • Print Job Accounting – zajišťuje viditelnost, kontrolu a rozúčtování nákladů na tisk,
  • Template Manager – pro snadnou tvorbu a tisk obchodních a propagačních materiálů.

Doporučené koncové ceny nových multifunkčních tiskáren OKI začínají na 7 290 Kč u modelu OKI MC332dn, multifunkci OKI MC342dn lze pořídit za 8 590 Kč a OKI MC342dnw za 9 790 Kč. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.