OKI rozšiřuje nabídku multifunkčních A3 tiskáren pro velké objemy tisku

Nová řada ES94X5 MFP přináší kombinaci výkonu, flexibility a dokončovacích úprav

Společnost OKI představila pokročilou řadu multifunkčních barevných tiskáren (MFP) formátu A3 s digitální LED technologií tisku zahrnující modely ES9455 MFP, ES9465 MFP a ES9475 MFP. Zařízení jsou určena především pro nasazení ve velkých pracovních skupinách a společnostech, kde je potřeba rychlý velkoobjemový tisk, kopírování a skenování. Uplatní se například ve vzdělávacím sektoru.

Multifunkce OKI ES94X5 MFP jsou vybaveny velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 23 cm, poskytujícím snadný přístup ke všem funkcím zařízení. Otevřená architektura platformy sXP a vestavěné rozhraní webových služeb poskytuje podporu pro skenování, tisk i archivaci dokumentů, a nabízí tak zákazníkům možnost efektivně přizpůsobit a kontrolovat tok dokumentů.

„Nová řada inteligentních multifunkčních zařízení OKI splňuje požadavky náročných uživatelů, kteří požadují barevný tisk formátu A3, kopírování a skenování v jednom nákladově efektivním zařízení, při jeho vysokém nebo nárazovém zatížení,“ říká Josef Klinger, specialista na exekutivní sérii OKI. „Rozšiřují nabídku OKI v důležitém segmentu trhu. Poradí si s pokročilým řízením workflow dokumentů v jakékoliv organizaci – od malých firem až po oddělení velkých korporací.“

OKI ES9455 MFP je flexibilní zařízení s jedinečnou cenou, které je schopno zvládnout vysoké zatížení a zároveň poskytuje široké možnosti dokončovacích úprav, protože nabízí vnitřní dvoupřihrádkový a vnější sedlový finišer.

Model ES9475 MFP s rychlostí tisku 50 stran za minutu svým vybavením představuje současný standard pro profesionální obchodní tisk. Pokročilé bezpečnostní funkce a bezproblémová integrace s dokumentovým workflow umožňují uživatelům maximální produktivitu i při práci s důvěrnými dokumenty. Mezi hlavní vylepšení oproti předchozí generaci modelů patří:
• vyšší kvalita tisku
• rychlejší start (zahřátí za pouhých 12 sekund)
• o 28 % rychlejší skenování
• nižší spotřeba energie
• kompaktnější rozměry
• nižší hmotnost

Všechny uvedené modely jsou nabízeny s řadou volitelných zásobníků, včetně volby konfigurace buď s kabinetem pod tiskárnu, podstavcem s podavačem papíru (PFP), nebo velkokapacitním podavačem (LCF) a řadou možností dokončovacích řešení. Řada ES94X5 MFP kombinuje jednoduchou práci s papírem a vysoké tiskové rozlišení, takže uživatel má možnost vytvářet a dokončovat širokou škálu dokumentů přímo na pracovišti.

Základní parametry multifunkcí OKI ES94X5
• Rychlost tisku (A4): ES9455 MFP (25 str./min), ES9465 MFP (35 str./min), ES9475 MFP (50 str./min)
• Čas zahřátí (z režimu spánku): ES9455 MFP (15 s), ES9465 MFP (12 s), ES9475 MFP (12 s)
• Rychlost skenování při 300 dpi: ES9455 MFP (50 ipm), ES9465 MFP (73 ipm), ES9475 MFP (73 ipm)